Дали редовно имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од LadyE, 30 јануари 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625

  хаааааааааа...ви љубоморам девојки... :( :(
   
 2. perdija

  perdija Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  4
  НЕ ,катастрофа :fubar: :@
   
 3. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  23
  2-3 пати неделно :P
   
 4. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  620
  imam redoven sex...3 do 4 pati (ponekogas i pocesto) vo nedelata! ne velam deka ne sme imale periodi koga sme se seksale samo 1 nedelno, no toa se slucilo samo nekolku pati i zatoa ne pridavam znacenie na tie ,,posni,, periodi! :P
  inaku sum vo dolga vrska (skoro 6 godini) i sum presrekna sto seuste imame strastvena vrska, so redoven seks...
   
 5. womaninwhite

  womaninwhite Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  13
  најдобар секс е оној што трае од 7 до 13 минути. ;)
   
 6. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Немам .. ама ветувам неделава ќе надокнадам :!: ;)
   
 7. thenurce

  thenurce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  ајде ќе си кажам колку и да звучи чудно 5 пати дневно ако имаме време и повеќе
  РЕКОРД НИЕ 14 ВО ЕДЕН ДЕН и тоа по саат партија
  најчесто траат по саат саат и пол некогаш два
  најдолгата од 9 навечер до 6 сабајлето ... :lol: :rofl:
  некои викаат ај ќе ви помине тоа ти е на почеток страста ..но година и пол сме заедно па исто е :$
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  :o 14 ? Па да ми побара 14 пати во денот ќе го убијам

  Па тоа се 14 саати :tmi: ...а јадевте нешто дента, имавте време да одморите... сакаш да кажеш дека он 14 пати свршил...па крв ќе почне да му тече...и ти се свршила 14 пати ? Машала

  9 саати партија секс :^) .... да не си сонувала ти ?

  Извини, ама ова ми е навистина неверојатно :^)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. thenurce

  thenurce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  не е неверојатно
  само така звучи
  нас ни е ок
  секој со потребите
  и не не ми бара тој
  демек ај да се молиме и нешто со сила
  мене ми е убаво и јас си сакам
  да јадевме тој ден ни спиевме ни ништо само што се вратив од патување се немавме видено цели 4 дена :D
  па некако ненаситни бевме еден од друг
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  92
  аууууууу блазе си ти ако е така :^)
   
 11. thenurce

  thenurce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  ... сакаш да кажеш дека он 14 пати свршил...па крв ќе почне да му тече...и ти се свршила 14 пати ? Машала

  9 саати партија секс :^) .... да не си сонувала ти ?

  Извини, ама ова ми е навистина неверојатно :^)[/quote]

  ИМАМ ЕДНО ДА КАЖАМ ДОБАР Е ДА
  И ДА СВРШИ СИТЕ 14 ПАТИ
  И ДА СМЕ ЈА ИМАЛЕ ТАА НЕ СОНУВАВ АМА МНОГУ ОД ДЕВОЈКИТЕ МОЖАТ САМО ДА СОНУВААТ ДА ЈА ИМААТ :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. tanje.love

  tanje.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  7
 13. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.123
  Допаѓања:
  38.285
  мене рекорд ми бил 10 пати ]:) партија по 25-30 мин :) со паузи секако...(уживанции цел ден хаха) а вие 9 саати без престан или? а вака секс имам еднаш на 4 дена, т.е да заокружиме 2 пати у недела
   
 14. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Ај иди легни си !!!
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.123
  Допаѓања:
  38.285
  :o 14 ? Па да ми побара 14 пати во денот ќе го убијам

  :^) :^) :^) да ти побара?? па јас колку што знам сексот не се бара, сам по себе иде.. дали еднаш, 2 пати 10 пати во денот сам си доаѓа... сеа сум у целибат подолго време, и плачам за еднаш само хахаахах а за 14 пати сонувам :lol: :lol: :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.123
  Допаѓања:
  38.285
  ама чудно ми е 9 саати без престан :^) :| па мора малце пауза, ја тогаш со пауза, па 5 дена не можев да седам :D :D :D
   
 17. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  Иде сам по себе , ама до трипати, после тоа барање е :D Еднаш, два пати...три пати...а после што да правам...да глумам дека ми е до секс кога не ми е ?
   
 18. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.310
  околу трипати неделно,но секако би можела и секој ден,па и по повеќе пати.мене ми е повеќе чудно машкото да можел 14 пати,ама ајде
   
 19. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.123
  Допаѓања:
  38.285
  остај ме :D ја повеќе барам него ли он :$ абе општо не се сексам толооолку многу, ова со 10 пати ми беше зашо се немавме видено цел месец... инаку 2 пати неделно максимум 3... а добро партија трае 1,5 саат максимум... а
   
 20. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  Ако и е еротик дечко...се е можно :D

  Се шалам...да не се навреди девојчето. :D
  Ама со оглед на тоа дека има 17 години навистина изненадува...може јас сум стара :^) :D