Дали свекрвата ја викате мамо?

Дискусија во 'Канта' започната од Sardinija21, 30 мај 2013.

 1. Sardinija21

  Sardinija21 Нов член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  90
  Дали свекрвата ја викате мамо т.е дали би ја викале мамо и што мислите за тоа?
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.231
  Пол:
  Женски