1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали се каеш за нешто?

Дискусија во 'Канта' започната од SuMmErPaRaDiSe-78, 23 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SuMmErPaRaDiSe-78

  SuMmErPaRaDiSe-78 Активен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  11
  Здраво,сигурна сум дека темава ќе ни користи да си олесниме.
  Кажете овде дали се каете за некоја направена работа,или прашете барем дали тоа направеното е во ред.

  Еве,на пример јас,се каам за многу направени работи,можеби биле ненамерно направени но сум ги направила и сигурна сум дека со тоа сум повредила,но тоа е тоа никој не е совршен,нели?

  Ајде феминки,бидете храбри и грешките кои сте ги направиле и за кои сега се каете,наведете ги овде и барем на некој начин не дозволувајте и другите да ги направат. позз :tmi: :?: :!: :x :hai: :rock:
   
 2. sweet.star

  sweet.star Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  47
  Мислам дека темава е дупла. :)
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.505
  Допаѓања:
  195.485
  Пол:
  Женски
  Веќе постои ваква тема.
  kafe-muabeti/trebase-ne-trebase-se-kaete-li-za-nesto-t3171/

  Користете го пребарувачот горе десно, прво побарајте дали има иста или слична тема каква што сакате да отворите.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.