1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали се сакаме?

Дискусија во 'Канта' започната од VaVa1, 28 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. VaVa1

    VaVa1 Нов член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2014
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    ...Имам голем проблем, постојано сите зборат за нас, дека имаме врска но такво нешто нема, но тој сам им дал причина да зборат. Сите не задеваат а кога сме заедно се срамиме. Кога ни се судираат погледите одма се срамиме и двајцата. Постојано мислам на него. Кога сме во иста просторија се е толку чудно. Негови другари викаат дека постојано збори за мене и не се буни кога му зборат за мене, напротив се смее срамежливо, но и јас сум иста срцето ми чука брзо кога го гледам! го сакам ли? а тој? ;(
     
  2. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.313
    Пол:
    Женски
    Што ви е бе деца уште на 13 години се потресувате за глупости. Ме сака, не ме сака. Наместо да учите вие мислите на сосема погрешни работи за вашите години. Има кога да се нервирате за такви работи, сега учете и дружете се. И не отварај тема кога веќе има-љубовни проблеми.
     
  3. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    27.169
    Допаѓања:
    177.062
    Пол:
    Женски
    Не да го сакашшшшшшшшшшшшшшшшшш,ти си лудоооооооооооооо заљубена во негооооооооо. Лудо, разбираш?

    ОМГ |(
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.