Форумџика на годината 2020

Дали се срамите од вашето потекло !?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од lovely-girl, 11 мај 2011.

 1. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  1.419
  Пол:
  Женски
  Ne, moite poteknuvaat od edno planinsko selo I gorda sum na toa:)
   
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.614
  Пол:
  Женски
  Немам причина да се срамам!
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  12.004
  Допаѓања:
  131.493
  Пол:
  Женски
  Не, зошто да се срамам? И западна и источна Македонија ми се свиѓаат, супер спојка направиле. :rofl:
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.812
  Допаѓања:
  25.392
  Пол:
  Женски
  Не никогаш не сум се срамела.
   
 5. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  2.123
  Допаѓања:
  12.887
  Пол:
  Женски
  Не, и никогаш нема да се срамам:)
   
 6. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.786
  Пол:
  Женски