1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сметате дека животот ви е досаден?

Дискусија во 'Канта' започната од Barbie-mwa, 11 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Дали мислите дека сепак нешто недостасува или дека ова не е животот кој сте го замислувале?!
   
 2. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  Ми недостасуваат многу работи од мојата фантазија :rofl: :lol:
  Ама за тоа животот да ми е досаден ?? :x :x
  Чекај па јас сеуште не сум го надживеала, не сум била секаде и не сум видела сешто.

  Е од кога ке имам толку финансии и време за тоа да го сторам, тогаш ке збориме. Ама се подред..
  Првин нека ми се исполнат помали желбички :P А за да ми се исполнат нема да чекам од небо да паднат туку ке си се помачам. :P
   
 3. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  епа мое мислење е дека, ако животот стално ни се движи по ист тек нема да ни е интересно, мора некогаш да се одвиваат работите како шо сме замислиле, а некогаш да не се одвиваат така. и кога се е совршено има нешто шо смета, и кога ништо не е совршено има нешто шо ни дава поттик за да продолжиме. позз
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.379
  Допаѓања:
  63.454
  Пол:
  Женски
 5. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Ау да. Несе сетив на таа тема. Ако сметаа администраторите дека е иста, можат да ја заклучат. :)
   
 6. Marissa24

  Marissa24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  10
  Понекогаш, но тогаш ми текнува дека е еден и единствен и едноставно прекрасен! Се трудам да се радувам на малите нешта и да се надевам на големи, но да не очекувам такви! Не очекувам некои грандиозни работи, но се трудам да си го исполнам животот и се стремам кон поголеми нешта :)
   
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е заклучена затоа што е дупла. :hai:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.