1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте глумци и дали трпите такви околу вас ?

Дискусија во 'Сингл' започната од sweet25, 13 јануари 2012.

  1. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.805
    Допаѓања:
    25.079
    Пол:
    Женски
    Додуше , глумците ги сакам . Ама никогаш не сум , не глумам и нема да глумам . Прво , не ми е во крвта , второ секогаш ме издаваат емоциите , трето бруталната искреност ми е омилената карактеристика кај себе си . Глумците ги сакам бидејќи интересно ми е да ги " спуштам " од театарската сцена на која мислат дека се наоѓаат .
     
  2. theowndemon

    theowndemon crazy cat lady Член на тимот

    Се зачлени на:
    17 септември 2013
    Пораки:
    12.581
    Допаѓања:
    155.746
    Пол:
    Женски
    Искрено не ми сметаат, а моето однесување со поединци целосно зависи од нив. :) Знаејќи дека не сум најдруштвениот човек, додека глумците глумат, јас само климам со главата, ама со умот на некој друг свет сум па можам да изгледам малку ладно. Неможам да глумам зошто како шо би рекол дечко ми, имам само три експресии на лицето - среќна и тажна и тоа двете во крајности, и една неутрална, обично ко ќе си сум spaced out. :D
     
  3. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.125
    Допаѓања:
    43.681
    Пол:
    Женски
    Сум и тоа каква.За вртење филмови сум прва.А тие што пробуваат да ми вртат филм јас им го возам нивниот дека се демек тешки прваранти а јас овца за стрижење.И на крај не знаат каде се WinWin :D8)
     
  4. Lilik

    Lilik Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2022
    Пораки:
    558
    Допаѓања:
    6.243
    Пол:
    Женски
    Ne sum glumec I strasno ne trpam takvi osobi