Дали сте зависници од секс?

Дискусија во 'Канта' започната од bojanav, 18 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bojanav

  bojanav Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  Со првиот дечко баш и не сакав, а сега се чувствувам ко зависник од секс од што сум заљубена и ми е убаво со него. По некогаш се загрижувам. Се прашувам дали љубовта те прави зависник или има некој друг проблем?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.