Дали сте задоволни од вашиот партнер?

Дискусија во 'Секс' започната од gjavolceto, 23 август 2010.

 1. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15
  Дали сте задоволни од вашиот партнер? Дали знае како да ве задоволи во кревет? Дали имате некакви сексуални проблеми? Дали сакате нешто да промените? Што ви смета..?
  Тука можете за се да пишувате, за вашиот сексуален живот, вашите проблеми и вашите задоволства. И се разбира да побарате помош, а ние колку што можеме ќе ви помогнеме ;)
   
 2. lavica24

  lavica24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  4
  PREPREPREPRe Prezadovolna sum od nego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ne postojat zborovi sto mozat da opisat kolku sum zadovolna od mojot decko...ne samo vo seksot,tuku i za druzenje, i za sovetuvanje, i fizicki i za se drugo..toj e sovrseniot za mene!!!!!!!!!
  GO OBOZAVAM!
   
 3. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15


  И јас сум задоволна од мојот партнер, во секој поглед.. Во ред малку во сексот не сме совршено усогласени зашо ни двајцата немаме мн искуства.. али сепак се трудиме .. :)
   
 4. lavica24

  lavica24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  4
  ehhh..pa gjavolche koj se rodil iskusen taka??:D
  se vo svoe vreme...se si e do praksa...
  ke se naucis...poleka no sigurno ke vidis deka so tek na vreme ke vi stanuva se poubav i poubav seksot..
  mene decko mi mi e prv...i ja bev tabula rasa...no so tek na vremeto stanuvame poiskusni , istrazuvame megusebno, se so cel da bideme sto pozadovolni dvajcata:)
  i jas imam uste mnogu za ucenje...:Dtaka da...:D
  se nadevam deka i ti i decko ti zaedno ke se obidete da vi e sto poubavo:)
   
 5. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15

  И мене дечко ми ми е прв, а и јас на него сум му исто така... хахаха А имаме односи од неодамна така штоо.. хаха имаме уште мноогу да учиме :D
   
 6. lavica24

  lavica24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  4
  :))) epa cim neodamna ste pocnale ne se sekiraj...ehe ima pred tebe uste mnogu:))
  mozete da prebaruvate na internet...pozi i takvi raboti...i se so ne vi e jasno..jas i decko mi na pocetokot(bidejki i dvajcata bevme neiskusni) na site mozni nacini se informiravme:)
   
 7. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15

  Ае ќе се подобрат работите, не се секирам за тоа.. се се учи.. :) Здравје, има време за се.. :D
   
 8. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  336
  презадоволна сум од мојот партнер во секоја смила на зборот.не да се фалам ама стварно е така и среќна сум што го имам него како дечко,ругар,брат и најблиска личност....го сакааааааааааааам
   
 9. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Па задоволна сум зошто го исполнува тоа што му го кажувам . Мада би можел малку подив да биде :lol: :$ Добро почетници сме може да се каже , за некои работи и млади сме , има време :) Мислам дека со некој што се сакаш и се согласуваш , не може да ви е лошо во кревет :)
   
 10. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  93
  Ау да задоволна сум.А и се што научив научив од него.Негово дело сум :lol:
  Сума сумарум одличен е!
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  308
  Па да задоволна сум :D само понекогаш не сум,кога јас не не можам да успеам да свршам..
  Инаку гледа на секој начин да ме задоволи и се ттруди што е најбитно :D
   
 12. happygirl

  happygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  3.691
  Допаѓања:
  19.560
  Пол:
  Женски
  Презадоволна сум од дечко ми :lol:
  Ме исполнува на секој можен начин :lol:
  Не само во кревет, туку и онака сме блиски,ни оди муабетот,имаме слични размислувања,можам да сметам на него буквално за се :)
   
 13. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Паааа... за тоа не можам да се пожалам! :$ ретки се патите кога не сум свршила! И во последно време многу ми е повозбудливо... Задоволна сум засега од него!
   
 14. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15

  хаха, знам како е..и јас многу ретко успевам да свршам.. али битно е што се трудат да не задоволат :) ;)
   
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  629
  екстра задоволна.......................само 100 посто тој не е задоволен од мене..... :$ама се трудам тоа да се смени да не ме кара сесилија................... :!:
   
 16. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15
  Хехе битно се трудиш, зар не?! А тоа е и најбитното ;) :)
  И јас се трудам премногу, а колку и како е задоволен од мене, искрено не знам..
  Се надевам не е разочаран, поради тоа што правиме муабети за оваа тема, што и како ни смета и што сакаме а што не сакаме да си правиме меѓусебно :)
   
 17. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.512
  Ни небото не е граница колку сум задоволна! :inlove: :l:
   
 18. princezzza

  princezzza Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  па дечко ми е срцуш :inlove: јас сум малку козичка :lol: но во принцип си се задоволуваме еден на друг :rofl:
   
 19. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  389
  Гледано во целина сум задоволна од мојот дечко.За секс неможам да се пожалам,знаеме што сакаме и двајцата така да тука нема никаков проблем.Секогаш знае да ме расположи,да ме задева и да најдеме за што да разговараме.Значи не само добар љубовник туку и добар другар е.Понекогаш знае да са биде идиот,да се преценува за некои работи....но ок е,го сакам таков каков што е,сум ги прифатила неговите позитивни а и негативни страни,но и тој моите :)
   
 20. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  119
  презадоволна сум од него и не би променила ништо во сексот ;)