1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте за доминација во сексот?

Дискусија во 'Секс' започната од victory.pobeda, 20 јануари 2013.

 1. victory.pobeda

  victory.pobeda Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Откако еднаш случајно изгледав еден порно филм со доминација начисто се зарзаив,дали тие фантазии се нормални и би поскал да биде секс господарка или секс робинка
   
 2. sexy.devil

  sexy.devil Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Да тие фантазии се нормалнии... иначе кога ке имаме секс со дечко ми стално преферирам јас да доминирам и многу ми е добро кога доминирам али нрмално и он доминира не само јас :) :)
   
  На Lucky71 и Strapon им се допаѓа ова.
 3. Vladicko

  Vladicko Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Секој е роден со предиспозиции да биде или доминантен или "пасивен", а понекогаш и двете, се зависи од другата особа :lol: :lol: :lol: Само мислам дека на нашето подневје е малку табу тема ова, мада нема потреба
   
 4. Paris38

  Paris38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  72
  Дали сте за доминација во сексот?

  Да тие се многу возбудливи игри само да не се претерува ,и да има разбирање и договор меѓу партнерите кој над кој ке доминира на кој што му се допага а може и замене на улогите 8)
   
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.934
  Допаѓања:
  75.557
  Пол:
  Женски
  Јас сум за комбинација, поточно некогаш јас да доминирам, некогаш тој. И во двата случаи ми е убаво.
   
  На Igorjoco, ku4ence, Dust и 4 други им се допаѓа ова.
 6. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Машки
  Iljada pati sum pomislil na dominacija vrz mene,,,posebno so licnost koja znae toa da go nametne dosta dobro,,sakam da se opustam vo race na zenska osoba koja znae sto saka od mene i sto saka so mene..mojata partnerka nekogas saka da vladee da me frli pod nea i nejzinite race no ima momenti koga saka da bide i moja igracka..no licno za mene pojaka mi e dominacija vrz mene.
   
 7. Punk girl

  Punk girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  Сакам да доминирам:devil::devil:
   
  На Strapon, Eros Ramazzotti, OnlyFun и 4 други им се допаѓа ова.
 8. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Хехеххее мачиња многу порничи гледате, ако ви дојде некој доминантен да не се исплашите само и да поченете да плачете :D ?
   
  На Istata od vcera и Prijatelot им се допаѓа ова.
 9. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Машки
  Ubavo e da predades na zenska licnost koja saka da dominira
   
 10. Punk girl

  Punk girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  Постари машки,малите не ме интересираат .
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.776
  Пол:
  Машки
  Сакаат да плачат мачињата затоа фантазираат за Доминант.... @pupi.girl 8)
   
  На Istata od vcera и pupi.girl им се допаѓа ова.
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.566
  Допаѓања:
  31.592
  Пол:
  Женски
  Да. Кога сум одозгора или во скут, најубаво ми е.
   
  На Petar80 и zokipoki.1 им се допаѓа ова.
 13. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Машки
  Sekako...se slozuvam..

  Sakas da go gledas vo oci dodeka se rabotis na negoviot penis...
   
  Последна измена од модератор: 6 декември 2017
 14. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.566
  Допаѓања:
  31.592
  Пол:
  Женски
  Да. Сакам да го гледам како ужива. :*
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.499
  Пол:
  Женски
  ДА за ДОМИНАЦИЈА :D
   
  На Zoren, Petar80, zokipoki.1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Машки
  Sakas da go zbesnuvas i da go izluduvas....:sweat:

  Potpolno se slozuvam za dominacija od zenska strana..
   
  Последна измена од модератор: 6 декември 2017
  На Istata od vcera му/ѝ се допаѓа ова.
 17. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  341
  Пол:
  Женски
  @zokipoki.1 абе ти многу загреан? за тоа ли на форумов ? ^_^
   
 18. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Машки
  Tuka site se zagreani ako veke taka gledame na toa..a za toa koj na kogo saka da mu ugodi so vistinata ili da mu odgovori so vistincko cuvstvo na postot,toa e druga rabota..
   
 19. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.566
  Допаѓања:
  31.592
  Пол:
  Женски
  Секако. И да не може да мрдне од кревет по завршувањето на чинот. :)
   
  На Istata od vcera и Petar80 им се допаѓа ова.
 20. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.288
  Пол:
  Машки
  ...podobro da molcam....
   
  На krEM4Eto и jasbi им се допаѓа ова.