1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте за оргии?

Дискусија во 'Секс' започната од leni4ka, 24 февруари 2010.

 1. leni4ka

  leni4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  10
  Devojki dali sakate da ucestvuvate vo orgii i kolku ste zainteresirani za toa?? ve molam pisete :worried: SSS
   
  На СексиБлагица, Cecko85, Desi1991k и 2 други им се допаѓа ова.
 2. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
  не сум учествувала и никогаш не би учествувала..одвратна ми е самата помисла на тоа БЉАК
   
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.098
  Допаѓања:
  4.454
  Пол:
  Женски
  Леле како ви текнуваат вакви работи, мене самата помисла ми е одбивна, тоа секој со секого и секој на секого ми е одвратно. Може некој си сака ама јас никогаш не би го направила тоа.
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Угх...никогаш!!!
  Кој што сака нека си прави, мене пари да ми даваат тоа не би го направила. Еден ама вреден :D
   
 5. gwen

  gwen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  81
  Е не сакам да си го делам своето со другите, така да категорично НЕ.
   
  На КикиМаус и Morenaa им се допаѓа ова.
 6. divine

  divine Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  28
  Za mene seksot e nesto sto spojuva dvajca koi cuvstvuvaat privlecnost pomegu sebe, a orgiite se nesto sosema sprotivno kako be mozes da se opustis pred 3 ili 4 kade sekoj gleda da se zadovoli sam sebe i od custva nema ni c? :!: :?: :idea:
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
  Па мислам дека и авторот на темава требало да даде одговор.
  Јас лично не сум за оргии.
   
  На Willbeokay му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Страшна работа. Секако дека НЕ.
  Ајдеее ко животни ќе се собереме , без чувства, онака чисто нагонски ќе се грабнеме и ќе „уживаме“ во тоа .. :x :Down:
   
  На ToksycznaReakcja му/ѝ се допаѓа ова.
 9. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.451
  :Down: :Down: :Down: :Down: :Down:
   
  На Milan444 и Desi1991k им се допаѓа ова.
 10. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Потполно се согласувам :Down: фујјјј
   
 11. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.853
  Пол:
  Женски
  :worried:hock:
  Бљак!Тоа со животните се кажува :Down:
   
 12. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  32
  фујјјјјјјјјјјјјј,.....фујјјјјјјјјјјјјјј..... бљакккк......никогаш-а не знам зошто тажни фаци на постот од девојката која ја пишала темата? хммм.....
   
 13. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.451
  море не се тажни, уште полошо...загрижени.....и јас се прашував...а и нешто ја нема да се врати :o :lol:
   
 14. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.879
  Допаѓања:
  152.769
  Екиииииииииииииииимммммм....лечам од разни болести...
  Не бре,фуј!Ко воли,нек изволи,јас не сакам!Премногу сум доминантна за толку гужва! :lol:
  А и не сум малце по римскиве игри,особено затоа што и си повраќале еден на друг уз оргијашење откако добро ќе се испијанеле ...а од самото тоа може да донесеме еден општ заклучок-не бил зачнат при здрава свест овој начин на сексуално општење! :lol:
   
  На DragonA420 и Victorya им се допаѓа ова.
 15. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.451
  е Лилит да непукнеш ме изнасмеа :lol: ми излезе жабата сеа...и оп ми помина главата :lol: :lol:
   
 16. leni4ka

  leni4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  10
  epa jas licno mislam deka toa ne e ni najmalku ubavo..lugjeto koi sto go praktikuvaat ova gi smetam kako da se vo nekoja sekta(moroni) :worried:ilent: imav takva ponuda,smetav deka ne e normalno pa posakav da podiskutiram so vas na ovaa tema... :)
   
 17. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  200
  НИКАКО!!!
   
 18. kristinaaa

  kristinaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  0
  aman be.. temata e :Down:
   
 19. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.250
  Допаѓања:
  43.488
  Мала претпоставка : Авторката на темава била наговарана или и било предложено да учествува во нешто такво :roll: :?:

  За мене - одговорот е не. Си сакам јас еден на еден, фер плеј во кревет. Што ќе ми е уште еден недајбоже уште една личност во кревет. Ни на крај на разумот.
   
 20. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  199
  :up: не би можела ни да замислам некој да ме гледа, а не ми се редат не знам колку души од позади
  одрвратно!!! :o :?
   
  На t.a.m. му/ѝ се допаѓа ова.