Дали сте за оргии?

Дискусија во 'Секс' започната од leni4ka, 24 февруари 2010.

 1. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.126
  Допаѓања:
  17.361
  Пол:
  Женски
  Не не и не :puke: :puke:
   
 2. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
 3. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Женски
  Би пробала од радозналост.
   
  На Keanu_R.Wick, Romancer, rromanticen и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  10.929
  Пол:
  Женски
  Немам предрасуди но лично ниту би сакала да гледам, ниту да учествувам. Ми звучи како инкубатор на сексуално преносливи болести.
   
  На MarianaBT, LoneWolfGuy и hermosa им се допаѓа ова.
 5. ana anuska

  ana anuska Активен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  6
  i jas bi probala
   
  На makedon81, Desi1991k, Šaim-se и 2 други им се допаѓа ова.
 6. PuciPuci

  PuciPuci Нов член

  Се зачлени на:
  15 август 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Bi probal
   
  На Packka му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  318
  Пол:
  Женски
  Bi probala , no samo so odbrano i sigurno drustvo / ekipa ...nekako mi e odamna zelba/fatnazija toa kao za ispolnuvanje...
  Za vakvi zabavi ( i swing zabavi )kaj nas slusam deka moze d aima vo posebni krugovi na druzbi , no po zapad ima bas privatni kukji i mesta / klubovi kade moze da se odi ( vo nekoi zeni sami ne plakjaat, parovi plakjaat, a najmnogu normalno samci mazi plakjaat karta) i sam i so drustvo i da se zabavuva bez obvrski vo razni prostorii ( tematski) i so podium za igra, so barovi i slicno...najblisku vo okolina ima vo Belgrad od ona sto znam, a imam slusano i deka ima vo Sofija...
   
  На Romancer, beauty&beast и makedon81 им се допаѓа ова.
 8. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  963
  Допаѓања:
  1.720
  Пол:
  Машки
  Боже сачувај, па после да се тепаат за мене и некоја да настрада. :worried:
  Нејчу...
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.768
  Допаѓања:
  22.680
  Пол:
  Женски
  Ти па златен си па да се тепаат за тебе.

  НЕ за оргии. :x
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  963
  Допаѓања:
  1.720
  Пол:
  Машки
  Па од кај знаеш каков сум. :lol::makeup:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.768
  Допаѓања:
  22.680
  Пол:
  Женски
  Што толку те возбудува во ова?:shake:
   
 12. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  963
  Допаѓања:
  1.720
  Пол:
  Машки
  Мене не, ама тебе да.
  Ама ако ти дојдат Бекам, Џаред Лето, Бред Пит и Амбер Хард нема ли да сакаш? :lol::$
   
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.705
  Допаѓања:
  125.832
  Ароганцијата никогаш не е секси.
  Your loss.
   
  На The Chef, Spiceyourlife и Компир Манџа им се допаѓа ова.
 14. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Машки
  Учествување може да значи и додека еден пар имаат секс а десетина момци и девојки само ги гледаат. Јас сум повеќе за тоа отколку за секс на пет парови низ цел стан.