1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте за тројка? Уште едно машко или женско?

Дискусија во 'Канта' започната од pahulja, 25 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pahulja

  pahulja Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Што мислите за тројка? Да ли би пробале такво нешто или веќе го имате пробано и како се почуствувавте после тоа?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  И после се лутите дека ние сме биле досадни кога ќе ви кажеме дека има веќе ваква тема...
  Значи под секој ПДФ има број на страни ако на некој не му е јасно. Не е само таа една страна со теми.
  Еве тука имаш мислења за твојата тема.
  seks/seks-vo-trojka-t860/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.