1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте знаеле за...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Kate89love, 12 јуни 2018.

 1. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Темава е ако имате некое многу интересно откритие, што не е широко познато и сакате да го споделите.

  Пр.
  Најдов една страна што е „македонски геј госип“ и многу ми е јака, иако има само еден пост -- претпоставувам дека типот уште ке објавува.
  gejmk.weebly.com