1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте имале секс во преноќиште?

Дискусија во 'Секс' започната од Irena-2, 21 септември 2011.

 1. Irena-2

  Irena-2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Ајде девојки споделете дали сте имале секс во некое преноќиште или во хотел и колку се плаќало таму?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Дали сте имале сек во преноќиште, хотел?

  Глупо прашање! Па повеќето од нас се изјаснеле дека се биле на одмор со своите дечковци! Па што мислиш дека тие се спиеле??? На клупа? Нормално во хотел и што правиле таму? Имале секс!!!! А цената зависи од хотелот и колку време поминале таму!
   
  На Nellaaa и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.234
  Дали сте имале сек во преноќиште, хотел?

  Наташа,ајде по смирено те молам.Без потресување.
  Девојчето сигурно мислеше во градот во кој живеете,ради немање услови по дома,дал кај него,дал кај девојката.Пари,една вечер,фук,фук,чао.
   
  На Tigerspassion, Ace Ventura, Lolo5 и 12 други им се допаѓа ова.
 4. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.614
  Допаѓања:
  5.416
  Пол:
  Женски
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Да,јасно е дека се мисли на немање услови,па опција хотел или некое пансионче...
  Кањон Матка хотелот...
  Мн природа и убав воздух,убаво чуство ми прави самава помисла :)
  А мислам ноќ со појадок е 700 или 800ден.
   
  На Lolo5 и Ekstaza им се допаѓа ова.
 5. Irena-2

  Irena-2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Секако мислев на немање услови, треба малку да се размисли пред да се одговори на некое прашање да се дознае неговата суштина, како и да е не е битно...Кањон Матка ммм супер
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Antonija123

  Antonija123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  73
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Да, на одмор само инаку не, што барам во хотел ако не сум на одмор.
   
 7. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Голема работа бре.
  Не се е*ат во хотел само курви..
  Ете од разни причини може да се има секс во хотел и сл.
   
  На Lolo5, Ekstaza и srci им се допаѓа ова.
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.683
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Јас не сум имала, иако сме биле блиску до тоа кога немавме каде. Инаку за цените, зависи како каде, негде било по 600, негде и над 1000, за ноќ или за неколку саати. (Од луѓе кои се уште немаат каде) :)
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 9. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Лелеее, ми текна со дечко ми кога бевме тазе и напалени, после град ќе одиме во хотел, кај ни текна :D
  Отидовме и знаете што се случи? Си заспавме, ништо од сексот, си легнавме, си пуштивме телевизија и си заспавме, и плус бевме поднапиени, додека да стигнеме до хотел веќе не ни се сакаше :D
  Сабајлето си станавме си се облековме и ајт по дома :D
  Тоа е моето искуство со секс во вонредни услови. :lol:
  Има на Пазар3 огласи, се издаваат станови за една ноќ или на саат, ама немам лично искуство.
   
  На Lolo5, Ekstaza, srci и 2 други им се допаѓа ова.
 10. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Не сум имала досега, фала Богу можеме или кај мене или кај него. Среќна сум што си имаме услови. :D
  Ама би пробала, во случај некогаш да немаме каде... или па од чиста љубопитност, мала промена никогаш не е лоша. Немам ништо против. :)
   
  На k2312 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.988
  Пол:
  Женски
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Да.
  И таму го имавме најубавиот секс досега. :$
  Во Скопје во близина на болницата Козле има едно преноќевалиште, 1500 денари беше цената и вредеше за сите пари.
  Не дека немаме каде де, ама сакавме така да бидеме на неутрална територија и баш повозбудливо ни дојде. :lol:
   
  На Lolo5, krEM4Eto и Irena-2 им се допаѓа ова.
 12. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Освен на одмор во хотел на друго место сум немала
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  99
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Да сум имала во хотел сакавме да пробаме така една вечер со дечко ми и верувајте јако беше... :devil:
   
  На Lolo5 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 14. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.982
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Оо да , пред да се омажам со мажот ми на почетокот кога уште бевме тазе пошто сме во друга држава и не живевеме во ист град, доаѓаше 2 пати во неделата и преноќеваше во хотел и јас после работа ме земаше и кај него во хотел, си се мазевме, си глеавме тв, си парвевеме по 1,2 партии и така се разденуваше и ајс си одев дома оти работев одсабајле,, углавном супер си поминувавме тоа време :)
   
  На Lolo5 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 15. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  При посета на друг град сме биле во приватен апартман не во хотел.

  Сакам да сугерирам друга опција, ако немате место каде да бидете интимни, а имате финансиски можности подобро е да изнајмите стан со дечкото. Имено, ќе говорам за себе со еден бивши имавме кај него дома секс зад заклучена врата секако, ама фактот што мајка му од др.страна на ѕидот може мие садови во моментот или татко му оди во тоалет, почна страшно да ме деконцентрира насред чинот и знам колку е нелагодно да бидеш во ваква состојба. Станот е идеално решение, макар што поради малограѓанштина јас не сакав да живееме заедно бидејќи мала средина врши огромен притисок за венчавање, а потоа делење ист покрив, обратното не им го вари системот ама не дигестивниот, вака станчето беше исклучиво наменето за разврат ]:) :emo: .
   
  На Lolo5 и Irena-2 им се допаѓа ова.
 16. Irena-2

  Irena-2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?


  Плативте 1500 за цела вечер така? како се вика преноќиштето?
   
 17. CaperucitaRoja

  CaperucitaRoja Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2011
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  320
  Пол:
  Женски
  Дали сте имале секс во преноќиште, хотел?

  Да не е хотел Викторија или така нешто? :)
   
 18. Solea

  Solea Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  19
  http://www.pobaraj.com.mk/oglas/delovni ... anje../318
   
 19. Shana

  Shana Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.505
  Сме имале во хотел на одмор, инаку специјално да изнајмиме за задоволување на страстите, не.

  Сексот не ми е проблем туку да си запишам број, да отидам да си поспијам малку без никој да ме буди за мочкање, пелени, млеко, сирупи и сл. :rofl: Во последните 4,5 години една ноќ немам отспиено 8 часа во континуитет :(
   
 20. reddevill

  reddevill Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2011
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  21
  да нима едно местенце едно преноќисте во козле вук с е вика мнгоу е добро и евтино 2 илјади за вечер или ако сте за ексклузивно александар палас 170еу за една нок без поручек :) а во прилеп пансиони бреза најдобро и најевтино а уште поевтино вкола маркови кули со прекрасна панорама на прилеп
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.