1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте му дале HANDJOB (дркање) ???

Дискусија во 'Канта' започната од marija89, 4 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija89

  marija89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  13
  Значи сакам да ве прашам дали некогаш сте му го дркале на вашиот дечко ??? дали имате посебна техника и ред други работи ???

  јас лично му го дркам и немам некоја посебна техника.
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  22.009
  Пол:
  Женски
  Јао Боже !!! |( |( |( :devil: :@
   
 3. marija89

  marija89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  13

  Што ??
   
 4. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
  А тебе ти треба некаков совет за таа работа или некаква техника или ти ова чисто онака од љубопитност си ја отвори темава? :^)
   
 5. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  144.820
  Го фаќам ко микрофон и почнувам да пеам.
   
 6. marija89

  marija89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  13
  Па и за совет и за љубопитност :D
   
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  А што е тоа дркање?
   
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ај дркај му го, и поштеди не од темиве. |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.