1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте обожавател на серијата „1001 ноќ“?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од meredith, 11 јануари 2010.

  1. BlueEye

    BlueEye Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 јануари 2010
    Пораки:
    322
    Допаѓања:
    29
    periodot od 8 i neso do 9 i neso e najgrdiot del od denot pribidejki sum primorana da ja gledam :Down: 1001 bidejki mojte se zavsinici
    inace moe mislenje poglupo neso nema poarno gumus otkolku 1001
     
  2. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Органски не ја поднесувам мадам Шехерезадовска! На работа беа сите опседнати со тоа, дома мајка ми ја сака повеќе отколку мене!!! :!: може некој да не убива во соседната соба - не верувам дека би станала да види ! :mrgreen:

    Не можам да го сфатам овој феномен, премногу е дебилно, IQ-to на нацијата падна за 20, секому поединечно. Како и да е, вкусови нели, има милион различни . . .

    П.С. Синхронизацијата.... леле, синхронизацијата!!!! Ама, ако ви е некаква утеха тие што манијачно ја следите Мадам "Јас сум безгрешна светица , морална, и имам една фаца и за свадба и за погреб" , кога бев на гости кај едни роднини во друг град, ја гледаа синхронизована на бугарски!!! Ееее тоа е веќе ХОРОР!!! :lol:
     
    На Kaylie и girl1985 им се допаѓа ова.
  3. WildAngel

    WildAngel Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    1.012
    Допаѓања:
    108
    da da sum i mnogu sakam da ja gledam.iskreno ne propustam epizida :D
     
  4. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    lele bravo za komentarov... i mene preeeeeeeeevise me kurci seherezad so nejzinata nevinost, bezgresnost, pravednost i sto li uste ne, so toa rolkite i putecot ko krava da ja lizela, ko robot mi e
     
  5. LovelyGirl

    LovelyGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    1.551
    Допаѓања:
    291
    Пол:
    Женски
    obozavam da ja gledam seherezad na pocetokot ne ni sakav da go slusnam imeto poradi sinhronizacijata no podocna bidejki site doma ja gledaat pocnav i jas da ja gledam i sega samo cekam da pocne samo edno mi smeta preteruvaat so reklami, davaat 3 pati reklami po 15 min za vreme na seherezad i na mira ne moze da se izgleda. Omilen lik mi e Benu mnogu e simpaticna a edno me nervira kaj seherezad sto postojano se karaat so onur a onaka serijata e super podobra e od gumus :) i slusnav deka onur i seherezad si imaat dete koe se vika Ali :)
     
  6. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    чудна ми беше на почетокот синхронизацијата но и на тоа се навикнавме :)
    како и да е.. на почетокот бев мн занесена во филмот.. сега .. не баш.. но го гледам :)
    Океј филм е.. мн подобар од шпанскине :evil:
     
  7. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.559
    Пол:
    Женски
    Не сум обожавател на серијава и едвај чекам да заврши.
     
  8. E.C.I

    E.C.I Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2010
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    7
    СРАМОТА!!!ај за пензионери да следат ок али за други се чудам...стварно глупости посебно со тоа синхронизацијата ко ретардирани се! :evil:
     
  9. s-love

    s-love Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 март 2010
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    2



    не си седнала да гледаш ни една епизода така???? и јас се чудев како гледаат сите ама мннн е добра серијатааа :lol:
     
  10. E.C.I

    E.C.I Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2010
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    7
    хаха нема да ме убедиш барем се додека КААН НЕ СИ ГО ИЗЕДЕ ЈАЈЦЕТО!! :lol: (ова од фб знам)
     
  11. Boyfromtown

    Boyfromtown Нов член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2010
    Пораки:
    411
    Допаѓања:
    100
    Многу евтина серија за евтина маса на луѓе ;)
     
  12. girl23

    girl23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    32
    колку само NEEEEEEEEEEEEEEE.... и NEEEEEEEEEEEE.....и пак тврдо NEEEEEEEEEEEEE. :!: :!: :!: :Down:
     
  13. renata77

    renata77 Популарен член

    Се зачлени на:
    4 декември 2009
    Пораки:
    1.738
    Допаѓања:
    8.138
    Пол:
    Женски
    Фала Богу не и се уште не сфатив како може да ја гледаат млади луѓе и тоа во толку голем број. :?: :worried:hock:
     
  14. ROSII

    ROSII Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    261
    Допаѓања:
    224
    AKO IMATE NEKOJ PROBLEM,BILO KAKOV NE ZABORAVAJTE KOJ MOZE DA VI POMOGNE----------SEGA KE MU SE JAVAM NA ONUR,KAZETE SI,I RABOTATA E ZAVRSENA,ON KE VI GI RESI SITE PROBLEMI,HAHAHHAHAHHA,ONUR ZA GRADONACALNIK
     
  15. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    хехе слатко ме насмеа. Токму така. Само треба да почека Каан да си го изеде јајцето :lol: :lol:
     
  16. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    На почетокот не сакав ни да слушнам за серијава заради синхронизацијата :D Сега ја гледам и некако интересна ми е.Најмногу од сите ме нервира Шехерезад :lol: Интересни ми се случките кај Бурхан и Надидан дома,посебно сега со оваа новава нездрава снаа Аху.Најглуп е докажано дека е Али Кемал,а воедно и најголем е--ч во серијата.Најмногу го жалам Каан поради тоа што го скостија од јадење јајца :lol: И секако ако имате проблем контактирајте со Онур-батево се може да реши :mrgreen:
     
  17. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Serive se samo tepanje vreme .TURSKA RABOTA.
     
  18. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    ја следам, а да сум несто многу навлечена на неа тоа не...меѓутоа подобро ова отколку серии ко сега што ја даваат Долина на волците или пак од америчките Изгубени итн..полни со убиства,негативна енергија..
     
  19. Blackberry

    Blackberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 март 2010
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    13
    Па ја гледам онака,обично тоа време нема нешо интерсно така да имам со шо да тепам време.
    Иначе го жалам Кан со Слаџа кутар само јајца јаде,а Суперонур се мисли семоќен(освен со ннеговата ретард од мајка)
    а за Али Копиле немам зборови,толку е глуп шо мозокот шо го нема му излегува низ ушите а Аху е чавка со сиџим и радо би ја задавила ,и тоа ништо посебно :mrgreen:
     
  20. emce-kremce

    emce-kremce Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    1.161
    Допаѓања:
    99
    :lol: :lol: јас мислам дека ако се кандидира, ќе освои сигурно 90% гласови :lol: