1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте размислувале што мисли партнерот за време на секс?

Дискусија во 'Секс' започната од krEM4Eto, 24 ноември 2016.

 1. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.274
  Пол:
  Женски
  Па името на темата го кажува самото прашање, што ме поттикна да ја отворам темата. Често размислувам што му врви низ мисли на мојот партнер. Затоа што и јас размислувам за некои работи. Па ајде да видиме дали сум единствена. :)

  Се извинувам ако е темата дупла или несоодветна за во оваа категорија.
   
  На elimkd и КикиМаус им се допаѓа ова.
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  ne sum razmisluval
   
  На InWonderland, fallenangel, senza.parole и 6 други им се допаѓа ова.
 3. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.138
  Допаѓања:
  17.722
  Супер ти е темава мила :*
  Што знам на што мисли...
  Мислам дека доволно го опуштам и задоволувам да не му останува памет за мислење во тој момент :lol:
   
  На Crna Dama, Kukla994, ЕденЧлен и 4 други им се допаѓа ова.
 4. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Се мисли кога пауза да напраи:P
   
  На КикиМаус, Kukla994, fallenangel и 3 други им се допаѓа ова.
 5. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.577
  ne veruvam deka misli nesto, a ako misli sigurno e kako da me nadmine mene :rofl:, jas se nesto novo mu prireduvam, pa sigurno misli -sto, kako da me obraboti - :lol:
   
  На aleks blond, fallenangel и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 6. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.274
  Пол:
  Женски
  А ти тоа од искуство? :D
   
 7. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Без искуство сум ја (facepalm)
   
  На КикиМаус, fallenangel, elimkd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Пази само да не те отвори ко паштета ( одработи :rofl:)
   
  На krEM4Eto и smb asr им се допаѓа ова.
 9. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.577
  vikas? ti se desilo tebe da otvoris pasteta? :rofl:
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 10. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Не сум по паштетите баш ама дај што даш
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.653
  Допаѓања:
  34.804
  Се кладам 90 посто од муживе мислат како да не свршат порано, а жениве дали се дебели.:rofl:
   
  На КикиМаус, Bebulleee, Chanell* и 42 други им се допаѓа ова.
 12. dzeliii

  dzeliii Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  441
  И дали цицките ни се мали :rofl:
   
  На veren, *Amethyst*, realGirl и 8 други им се допаѓа ова.
 13. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.778
  Пол:
  Машки
  Ако за време на секс имате време за размислување или размислувате за тоа што размислува партнерот, you're doing it wrong! :D
   
  На veren, Yowannty, molikaMk и 32 други им се допаѓа ова.
 14. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.274
  Пол:
  Женски
  Не за време на секс туку отпосле никогаш не си се запрашал дали можда мисли на друг, дали е целосно внесена, дали си добар да не грешиш нешто :lol:
   
 15. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.778
  Пол:
  Машки
  Нее, премногу сум самобендисан за такво нешто. Башка и сигурен сум дека не и оставам време за размислување. :D
   
  На Anonymous-Mr.Known, Bozica1980, Yipman2 и 8 други им се допаѓа ова.
 16. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.274
  Пол:
  Женски
  Аууу егоо до облации а хх..:lol:
   
  На Arthur, realGirl, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.596
  Допаѓања:
  171.601
  Пол:
  Женски
  Сум размислувала...
  ...и заклучив дека е подобро да не знам :emo:
   
  На Bebulleee, Anonymous-Mr.Known, winter flower и 13 други им се допаѓа ова.
 18. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  smileys-cz-90.gif
  66571202_druzya.gif
   
  На Arthur, Dust, fallenangel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.778
  Пол:
  Машки
  На Arthur, Bozica1980, Yipman2 и 6 други им се допаѓа ова.
 20. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:(y)
  алал нека ти е:rofl:до утре ќе се паѓам од:rofl::rofl::rofl:
   
  На Arthur, Bender Rodriguez, theowndemon и 1 друга личност им се допаѓа ова.