Дали сте размислувале што мисли партнерот за време на секс?

Дискусија во 'Секс' започната од krEM4Eto, 24 ноември 2016.

 1. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
  Па името на темата го кажува самото прашање, што ме поттикна да ја отворам темата. Често размислувам што му врви низ мисли на мојот партнер. Затоа што и јас размислувам за некои работи. Па ајде да видиме дали сум единствена. :)

  Се извинувам ако е темата дупла или несоодветна за во оваа категорија.
   
  На elimkd и КикиМаус им се допаѓа ова.
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.384
  Пол:
  Машки
  ne sum razmisluval
   
  На InWonderland, fallenangel, senza.parole и 6 други им се допаѓа ова.
 3. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.593
  Супер ти е темава мила :*
  Што знам на што мисли...
  Мислам дека доволно го опуштам и задоволувам да не му останува памет за мислење во тој момент :lol:
   
  На Crna Dama, Kukla994, ЕденЧлен и 4 други им се допаѓа ова.
 4. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.130
  Пол:
  Машки
  Се мисли кога пауза да напраи:P
   
  На КикиМаус, Kukla994, fallenangel и 3 други им се допаѓа ова.
 5. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.526
  ne veruvam deka misli nesto, a ako misli sigurno e kako da me nadmine mene :rofl:, jas se nesto novo mu prireduvam, pa sigurno misli -sto, kako da me obraboti - :lol:
   
  На aleks blond, fallenangel и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 6. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
  А ти тоа од искуство? :D
   
 7. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.130
  Пол:
  Машки
  Без искуство сум ја (facepalm)
   
  На КикиМаус, fallenangel, elimkd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.130
  Пол:
  Машки
  Пази само да не те отвори ко паштета ( одработи :rofl:)
   
  На krEM4Eto и smb asr им се допаѓа ова.
 9. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.526
  vikas? ti se desilo tebe da otvoris pasteta? :rofl:
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 10. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.130
  Пол:
  Машки
  Не сум по паштетите баш ама дај што даш
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  26.082
  Се кладам 90 посто од муживе мислат како да не свршат порано, а жениве дали се дебели.:rofl:
   
  На КикиМаус, Bebulleee, Chanell* и 42 други им се допаѓа ова.
 12. dzeliii

  dzeliii Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  441
  И дали цицките ни се мали :rofl:
   
  На veren, *Amethyst*, realGirl и 8 други им се допаѓа ова.
 13. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  32.745
  Пол:
  Машки
  Ако за време на секс имате време за размислување или размислувате за тоа што размислува партнерот, you're doing it wrong! :D
   
  На veren, Yowannty, molikaMk и 32 други им се допаѓа ова.
 14. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
  Не за време на секс туку отпосле никогаш не си се запрашал дали можда мисли на друг, дали е целосно внесена, дали си добар да не грешиш нешто :lol:
   
 15. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  32.745
  Пол:
  Машки
  Нее, премногу сум самобендисан за такво нешто. Башка и сигурен сум дека не и оставам време за размислување. :D
   
  На Anonymous-Mr.Known, Bozica1980, Yipman2 и 8 други им се допаѓа ова.
 16. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
  Аууу егоо до облации а хх..:lol:
   
  На Arthur, realGirl, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.688
  Допаѓања:
  136.810
  Сум размислувала...
  ...и заклучив дека е подобро да не знам :emo:
   
  На Bebulleee, Anonymous-Mr.Known, winter flower и 13 други им се допаѓа ова.
 18. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.462
  Пол:
  Женски
  smileys-cz-90.gif
  66571202_druzya.gif
   
  На Arthur, Dust, fallenangel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  32.745
  Пол:
  Машки
  На Arthur, Bozica1980, Yipman2 и 6 други им се допаѓа ова.
 20. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.462
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:(y)
  алал нека ти е:rofl:до утре ќе се паѓам од:rofl::rofl::rofl:
   
  На Arthur, Bender Rodriguez, theowndemon и 1 друга личност им се допаѓа ова.