1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте се лапале со дечкото?

Дискусија во 'Канта' започната од Gege2010, 30 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gege2010

  Gege2010 Нов член

  Се зачлени на:
  11 јули 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  јас сум се лапала (ја открив тајната) чувството е прекрасно само пробајте со ЈАЗИК :P :lol: ке видите не ништо страшно
   
 2. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Оф мори мајко, што уште ќе прочитам денес на форумов???? :tmi: :^)
   
  На buba4e89 и MadeinHeaven им се допаѓа ова.
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  ДА? Што зборуваш? Ве молам една награда да и дадеме на девојкава за големата храброст. Јас па многу се плашам. Можеш документарец да снимиш и да ни објасниш подетално како се прави тоа?
   
  На buba4e89, Lolo5 и broken099 им се допаѓа ова.
 4. Gege2010

  Gege2010 Нов член

  Се зачлени на:
  11 јули 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.955
  [​IMG]
   
  На Nina24 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Страшно невкусен наслов за тема која е тотално недискутабилна, затоа што форумов е преплавен веќе со исти теми |( |( |(
   
 7. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Јас имам уште подобра идеја, да го крстиме форумов Киндер.мк, посоодветно име ќе му дојде ;) Што не прочитав денес, од теми што последно носевте до град, оваа тема, па на темата како се бакнување незнам , да не почнам да коментирам.
   
 8. Filipina

  Filipina Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  12
  Многу јака тема, ме изнасмеа, ама да знаеш ке пробам со јазик да видам како е хехехехе ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.