1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сте се снимале додека се самозадоволувате?

Дискусија во 'Секс' започната од Balint, 29 јуни 2011.

 1. Balint

  Balint Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  баш ме интересира :)
  јас сум се снимала и потоа се гледав :) ама бришам после наравно :D
   
  На piksooki и BoyL им се допаѓа ова.
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  И? Што виде? :^)

  Јас не.
  Прво, зашто ќе ми требаат камери за цела А1 сторија да ми ја опфатат цела лична плоштина, а второ зашто сметам дека немам ѓаволи во куќава за истерување.

  |(
   
  На Fateno и Hova им се допаѓа ова.
 3. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  655
  Да. И потоа видеото го ставив на redtube. Mожете да ме гледате таму :P
   
  На Mollami, EdnaDevojka21, allann и 2 други им се допаѓа ова.
 4. ivanagoki

  ivanagoki Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  10
  da smesesnimale i super e posle toa go gledame klipceto i se gazimeod smeenje kako izgledame
   
 5. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Ooo да да па наравно .

  Имам предлог да избереме кое е најдобро клипче :wasntme: :tmi: и за тоа тема наравно |(
   
  На Fateno и Westlife им се допаѓа ова.
 6. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  ^^ Ќе направиме тема за најхрабрите напалени феминки :lol:
   
  На Truesecret21 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  Па да, сакав да видам како изгледам кога доживувам.. кулминација де. :lol:
  Резултатот беше смеење без прекин. Такви изрази на лицето не би правела ни да се трудам :rofl:
  На повеќе наврати се имам снимано, ама тоа порано беше, кога ми беше многу интересно да се дознавам себеси. Не дека сега не се дознавам, ама така.. тој дел со самозадоволување сум го покрила :) Сега на главното сме :devil:
   
  На Balint му/ѝ се допаѓа ова.
 8. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Па снимано не, ама се иам гледано на камера :lol:
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 9. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Едно офф топик прашање треба да одговориме само додека сме се самозадоволувале или може и општо за секс?

  А што прашувам кога мојот одговор во секој случај е не.
  Туку ете да се вклучам во дискусија, малку од малку, а и да кажам дека порадо би го снимала сексуалниот чин отколку оној самозадоволувачкиот :rofl:
   
 10. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Не ,ама убава идеја ми даде :lol:
  Размислувам и за хоум мејд порнич, ако сака моето младенче :devil:
   
 11. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Исто :)
   
 12. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.485
  Пол:
  Женски
  Мноогу често се снимам и за време на секс да се собере имаме клипови ко должина на шпанска серија.
  Најомилен ми е тој кај што прскам бидејќи е уникатно клипче само еднаш ми се случило во животот да прскам .
  Има смешни работи кои додека се снимаш не ги забелешуваш а после кога ги гледаш се смешни.

  Аууу кога се видов како п*шам ми дојде мерак да сум во кожата на дечко ми.
   
  На Traveler91, piksooki, Maca_<3 и 2 други им се допаѓа ова.
 13. salty.dreams

  salty.dreams Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  32
  Не, ама ми дае мотив хахахаха :D Морам да се снимам, да видам какви изрази праам :D
   
  На BoyL и Balint им се допаѓа ова.
 14. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Не, не ми ни текнало :rofl:
   
 15. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Сеуште не, ама сакам да пробам, пред се за да си ги видам изразите на лицето што ги правам додека уживам. Каква убава идеја ми дадовте... :D
   
 16. Irreplaceable.xD

  Irreplaceable.xD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  67
  Сум пробала еднаш, но не успеало и се откажав. Сакав да ја видам кулминацијата ! хахаххахаха, малку да се насмеам на своја сметка :)
  Али ке пробам пак, малку шега на своја сметка ништо не кошта. А да, секако, после ке го избришам.. Шо ќе ми е .. :)
   
 17. priti

  priti Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  83
  Аха уше то ми фали па да се добери после некој до снимките и.. во технологија верба да немаш е работава а и не сакам шо ќе ми е
   
 18. deer

  deer Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2011
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  39
  Се имам снимано неколку пати и потоа не ми се верува дека сум јас таа на снимката бидејки кога човек е во екстаза и губи ориентација за време и простор и прави фаци и се понаша, онака како никогаш не би се понашала. Од сите тие 5-6 снимки што ги имам направено највпечатливо и најгупо ми делува тоа, што откако ке сершам обавезно ја душкам раката со која сум мастурбирала. Глупа навика нема што.
   
  На Strapon и elenkata20 им се допаѓа ова.
 19. stoilovat

  stoilovat Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2013
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  9
  Неееееееее
   
 20. devilll

  devilll Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  6
  да се имам снимано одамна ама убаво што ја видов темава може сега еден клип да се деси пак хаха