Дали сте скокотливи?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Osamena-Srna, 26 ноември 2013.

 1. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.098
  Пол:
  Женски
  Да сум,но само на стомакот |(
   
 2. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  2.841
  Пол:
  Женски
  Да сум по цело тело :)
   
 3. Ludaaaa

  Ludaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Дaаа скоро на секој дел од телото :rofl:
   
 4. ivana63

  ivana63 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2013
  Пораки:
  287
  Допаѓања:
  229
  Охооо, уште да не сум :D
  Сепак мислам дека најскокотлива сум на вратот и на стомакот. :nod:
   
 5. angel4eangela

  angel4eangela Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  1
  немам никакво чувство на скокот и поубаво ми е така :)
   
 6. turbulentno

  turbulentno Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  13
  Блазе ти јас имам секаде.... :( најмногу на нозете дотолку што дури и нокти не можам да си исечам без да се исцедам смеејки се :^)
   
 7. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Мртва ладна сум. Никакво чувство на скокот немам.
   
 8. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Порано бев многу, последно време се помалце, чудна работа. :lol:
   
 9. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  169
  Да, премногуу. :tmi: :rofl:
   
 10. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  13.876
  Пол:
  Женски
  Воопшто не сум скокотлива и многу ми е убаво така. :D
   
 11. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.065
  Пол:
  Женски
  Имам признание.
  Се измочав кога ме скокотна маж ми, утоп, дури тренерките :x

  Многу сум скокотлива, претерано. Се смеам дури од помислата за веројатноста заканите дека ќе ме скокотнат да се остварат.
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 12. cute-32

  cute-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  345
 13. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.652
  Допаѓања:
  31.405
  Пол:
  Женски
  Имам скокотливо тело.И при нежни допири можам да се истурам од смеа :lol:
   
 14. the-dark-angel

  the-dark-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  37
  лелее и тоа многу сум скокотлива сегде по цело тело имам скокот ама јак zначи уште не ме допреле осејкам скокот, се стегам, ама викаат ако имаш скокот убав маж ќе имаш. хохо :D
   
 15. septemberinparis

  septemberinparis Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  56
  ^ хаха, ај можеби вистина е, и јас сум преееескокотлива :)
   
 16. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.047
  Дааа скокотлива суммм.Дури и вриштам и се смеам коа некој само ќе ми рече дека ќе ме скокотка :lol:
   
 17. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Дипломиран студент за скокотливост.. :) Честито. Мило ми е за вас. :lol:
   
 18. Ondula

  Ondula Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  1.042
  Пол:
  Женски
  Не, воопшто и убаво ми е вака, кога некој ќе почне да ме скокотка не ми може ништо. :P
   
 19. Tara12

  Tara12 Нов член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  0
  Во последно време не сум толку многи.
   
 20. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  9.294
  Пол:
  Женски
  јас па како да сум изрод ништо не чувствувам и камион да ме удри ја ќе бидам мртва ладна ;) :D