Дали сте скокотливи?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Osamena-Srna, 26 ноември 2013.

 1. Maria.Zombie

  Maria.Zombie Нов член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Многу сум скокотлива.Само да пружите рака јас ќе врескам како да ме скокоткате којзнае колку време.А најмногу ме скоотка на стомакот :lol: :rofl:
   
 2. Linnea

  Linnea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2014
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Женски
  И јас сум многу скокотлива :lol: Најмногу на стомакот, ама се скокоткам и на вратот :D, како ќе ме бакнува дечкото кој знае, јака му душа некој бокс да го сполете, зашто се бранам право јас :rofl:
   
 3. Antoninaaa

  Antoninaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  1.658
  Не сум воопшто,ич,ни најмалку .До кожа свинска ли ќе беше или од магарешки ум :?:
   
 4. simona26

  simona26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2014
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  136
  Јас сум многу скокотлива. Кога ке ме скокотне некој, после и за прст да ме допре јас скокам до небо :tmi:
   
 5. blosson

  blosson Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  376
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  Да и тоа премногууууу ^_^
   
 6. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  Не сум многу скокотлива само на вратот сум а на другите делови од телото не сум воопшто скокотлива.
   
 7. xexo

  xexo Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  22
  Не да сум...сегде имам скокот. Да ме чепне човек рипам ко будала :D
   
 8. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  977
  па и не баш :)
   
 9. Tiniiic

  Tiniiic Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  Да и тоа многу :D
   
 10. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.741
  Јас сеуште не чепната пискам,се смеам на сиот глас :D
   
 11. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
  Ауу да, вратот, стомакот, грбот, абе секаде :D Слаба точка ми е :D
   
 12. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.085
  Допаѓања:
  16.071
  Секаде сум скокотлива најмногу на нозете :rofl:
   
 13. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.076
  Допаѓања:
  15.958
  Пол:
  Женски
  Секаде , по цело тело сум скокотлива . Некој онака да ме чепне јас ќе почувствувам скокот . Аман бе ! :D
   
 14. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  1.905
  Пол:
  Женски
  Насекаде :rofl:
   
 15. MayDiamonds

  MayDiamonds Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2013
  Пораки:
  1.475
  Допаѓања:
  1.755
  Викаат тие што биле скокотливи, ќе си земеле убав маж :lol:
  Јас сум само на одредени места, кај стомакот и по нозете... значи јас ќе си земам пола убав пола грд маж :D
   
 16. SmileOnMyFace

  SmileOnMyFace Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Скокотлива сум, најмногу на стомакот. И поради тоа не ми е убаво таму некој да ме фаќа, одма како по афект се тргам :lol:
   
 17. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.939
  Допаѓања:
  6.220
  Пол:
  Женски
  Не бре, каква скокотливост. Ништо неам. Ако некој ме фати, ќе го оставам 5 минути, а ако продолжи си добива еден врел шамар, така убав, запечен малку повеќе. Ич не сум по смеењето.
  Донт тач ми!
   
  На Amely му/ѝ се допаѓа ова.
 18. theshyone

  theshyone Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Јас сум ептен скокотлива и ај тоа сите ме научија и сега кога нешто не ми е во ред знаат дека треба само рака да пуштат и да се сменам од :( во :D .
   
 19. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.248
  Пол:
  Женски
  И јас сум ептен скокотлива..незнам оти каде и да ме допри некој одма се смеам како будала..ама најјмногу скокот имам кај половината..лелее умирам кога брачедами ме скокотка таму.. :rofl:
   
 20. Amely

  Amely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2014
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  127
  Пол:
  Женски
  Иста сум и јас :lol: :lol: :lol: