Дали сте скокотливи?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Osamena-Srna, 26 ноември 2013.

 1. Lile_05

  Lile_05 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2015
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Женски
  Даааааааа и тоа многууу ! Скоро на секој дел од телото,брза реакција имам :D
   
 2. Addy

  Addy Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2015
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  194
  Пол:
  Женски
  исто и јас на раката не можам да издржам а и на вратот:D
   
 3. Victorian

  Victorian Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  907
  Допаѓања:
  4.933
  Пол:
  Женски
  Не, како мртовец сум. Не реагирам на ништо (освен neck kisses само од левата страна :lol: )
   
 4. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  1.713
  Пол:
  Женски
  Ау ептенxD...многу ми е сензитивнa кожава на допир, некој ненадејно да ме гилицне, рипам одма :D
   
 5. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Женски
  Сум и то многу:D
   
 6. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.394
  Допаѓања:
  46.682
  Пол:
  Женски
  Несум воопшто скокотлива, ок малку само на стомак ,сосем малку де:D
   
 7. Ginger111

  Ginger111 Активен член

  Се зачлени на:
  20 мај 2015
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  Дааааааааааа многуу
   
 8. skorpija123

  skorpija123 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2011
  Пораки:
  699
  Допаѓања:
  2.622
  Премногу, на секој дел од телово
   
 9. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  2.106
  Допаѓања:
  10.499
  Јас не сум ама, баш никаде. Затоа дечко ми има скокот и за мене. Нон стоп го закачам и се нервира што не може да ми врати . :lol:
   
  На Arthur и Winter Lady им се допаѓа ова.
 10. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  869
  Допаѓања:
  924
  Пол:
  Женски
  да и тоа по цело тело :333
   
 11. Aquarius21

  Aquarius21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Не сум воопшто скокотлива :)
   
 12. pancake15

  pancake15 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Сум и тоа како. На цело тело :)
   
 13. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.514
  Пол:
  Женски
  Mrtva riba haahah nikade nemam skokot :D
   
 14. Згодната

  Згодната Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2015
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  308
  Пол:
  Женски
  ДА, посебно на стомакот и на клучната коска :lol:
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.119
  Пол:
  Женски
  Da i toa mnogu ;)
   
 16. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.048
  Допаѓања:
  28.607
  Пол:
  Женски
  Не, никаде немам скокот.
   
  На Oscar Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  1.019
  Допаѓања:
  5.459
  Пол:
  Женски
  па не баш :)
   
 18. PeperutkiVoMene

  PeperutkiVoMene Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Женски
  Да, многу мразам скокоткање
   
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.734
  Допаѓања:
  54.043
  Пол:
  Женски
  Да, околу слабината, малку подолу од пазувите и на стапалата. Бившиот многу ме скокоткаше и мислев дека ќе умрам. Сегашниот не ме малтретира, му благодарам. :D Други немаат потреба да ме чепкаат. :D
   
  На Vitaly му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.593
  Допаѓања:
  4.607
  Пол:
  Машки
  Премногууу. Скоро секаде, стомак, грб, врат... :rofl: Зажалив што и кажав на мојата дека сум скокотлив, ме гњави и мачи секој ден, ич нема жал хихихи :inlove: :lol: Имаше случка во школо кога двајца ме држеа а еден ме скокоткаше, неверојатна сила мислам дека излегуваше од мене, удирав со раце со нозе со глава, касав со заби. :rofl: :rofl:
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.