Дали сте скокотливи?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Osamena-Srna, 26 ноември 2013.

 1. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.766
  Допаѓања:
  40.069
  Пол:
  Женски
  Порано бев многу скокотлива сега не сум незнам што се е променило.
  Само ме скокотка на стапалата, ама таму ретко некој да ме скокотка :lol:
   
  На Vitaly му/ѝ се допаѓа ова.
 2. mama31

  mama31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2014
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  176
  И тоа како хаха
   
 3. Bojana_Ilcevska

  Bojana_Ilcevska Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Само кога некој друг ме скокотка хахаха ... најмногу на вратот :D
   
  На Vitaly му/ѝ се допаѓа ова.
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.079
  Допаѓања:
  17.609
  Нема делче од телово на кое немам скокот :!:
   
  На Ketchup, Vitaly и fallenangel им се допаѓа ова.
 5. ninorta

  ninorta Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2016
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  176
  Пол:
  Женски
 6. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  480
  Пол:
  Женски
  da epten na stapalata posebno i kaj stomakot i kolkovite pomalce
   
 7. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.622
  Пол:
  Женски
  Да.Најскокотлива сум на половината.Не дозволувам некогаш да ми се приближи некој од стравв да не ме скокотне.
   
 8. corapka

  corapka Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2016
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Женски
  ДААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
 9. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.629
  Пол:
  Женски
 10. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.348
  Пол:
  Женски
  Премногу.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 11. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.342
  Допаѓања:
  7.607
  Пол:
  Женски
  Премногу за врат за половина за рака за нога.