1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сум бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од OhGodWhyMe, 15 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. OhGodWhyMe

  OhGodWhyMe Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Со партнерот имаме сексуални односи постојано, но секогаш користеме кондом.Јас имав проблеми со менструацијата пред да бидам сексуално активна, не ми доаѓаше секој месец, понекогаш не ми доаѓаше и 4 месеци. Последен пат ми дојде на 10.01.2012, но пред тоа ми доаѓаше редовно 4-5 месеци. Не чувствувам никакво гадење или други симптоми на бременост, утре ќе го направам првиот тест за бременост, но многу ми е страв. Исто така забележав дека во изминативе 2-3 недели на гаќите имам многу повеќе бело прање од порано.. Ваше мислење? :worried:
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.015
  Допаѓања:
  198.829
  Пол:
  Женски
 3. OhGodWhyMe

  OhGodWhyMe Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Извини :) Прв пат прашувам по форуми :)
   
 4. Gontier16

  Gontier16 Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  I Sto ispadna testot bremena si sto si? :o
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.