1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сум бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од Redzepe, 26 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Redzepe

  Redzepe Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Девојки имам едно прашање...Одам со дечко ми два месеци и до сега сне немале секс а мене ми касни и многу јадам.. Дали е можно да сум бремена иако сме немале односи? :$
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Можно е од водата или пак од воздухот |(
   
 3. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.726
  Ако не сте имале односи не е можно да си бремена. Нема теоретски шанси. |( Ти касни од други причини.
  За да останеш бремена треба да имате односи и да сврши во тебе.
  |(
   
 4. lubenicka

  lubenicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  18
  Не, јас сепак мислам дека е од воздухот, променливо е времето и можно е да останала бремена. Ццццц, Боже што ли се немало на овој свет.
   
 5. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.028
  Допаѓања:
  6.361
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.