1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сум нормален што го посетувам овој форум?

Дискусија во 'Канта' започната од PogbaPol, 3 септември 2016.

?

Ваше мислење plsssssss

Анкетата е затворена на 13 септември 2016.
 1. НЕ

  13 глас(а)
  37,1%
 2. НЕ

  15 глас(а)
  42,9%
 3. НE

  7 глас(а)
  20,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
  Дали јас ПогбаПол сум окЕј?
   
  На krofnicka27 и Petra777 им се допаѓа ова.
 2. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.414
  Допаѓања:
  26.045
  Пол:
  Женски
  Нема шанси.
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.776
  Допаѓања:
  25.453
  Пол:
  Женски
  Нешто ти фали. :rofl:
   
  На PogbaPol му/ѝ се допаѓа ова.
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
  Da,,,,,
   
 5. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.747
  Допаѓања:
  131.444
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda, fallenangel, simonna.a и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.049
  Допаѓања:
  163.257
  Пол:
  Женски
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.776
  Допаѓања:
  25.453
  Пол:
  Женски
 8. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.414
  Допаѓања:
  26.045
  Пол:
  Женски
  Даска и цел материјал.
   
  На cresa-jagoda и SummerGirl им се допаѓа ова.
 9. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
  2:11 a jas seuste sum ovde
   
 10. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.747
  Допаѓања:
  131.444
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На cresa-jagoda, honest girl, Lella и 17 други им се допаѓа ова.
 11. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  766
  Допаѓања:
  12.200
  Пол:
  Женски
 12. Punk girl

  Punk girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Женски
  Не ќе затрудниш во најможен кус рок
   
  На Someonespecial, cresa-jagoda, fallenangel и 14 други им се допаѓа ова.
 13. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.044
  Пол:
  Женски
  Пола саат се мислев помеѓу првото и третото да гласам :D Не си, од маЃии ти е. Брзо барај во бајачи и гатачи.
  Кој те урочи, к** му в очи!
  [​IMG]
  Уствариии , дали сме нормални Мие шо гласаме на анкетава и пишуваме ?
  :D
   
  Последна измена: 3 септември 2016
  На cresa-jagoda, Lella, fallenangel и 10 други им се допаѓа ова.
 14. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.994
  Допаѓања:
  68.735
  Пол:
  Женски
  Ти се потроши тревата?
   
  На Someonespecial, cresa-jagoda, fallenangel и 5 други им се допаѓа ова.
 15. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
  neeeeeee
   
 16. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Малку,не многу!8)8-|Впрочем,се што е претерано не чини,па исто така и претерана нормалност или,пак,претерана ненормалност не чинат и не се воопшто во ред!8)8-|:rofl::rofl::rofl:
   
 17. Dabria

  Dabria Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2016
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  1.224
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Winter Lady, Nausicaa, fallenangel и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  1.524
  Пол:
  Машки
  Сега си океј пошто се врати во Манчестер, пред тоа не беше :D.
   
  На Bitter-Sweet, SummerGirl и kjukli им се допаѓа ова.
 19. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.507
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
  se zdebeliv tamu
   
 20. Sashko1992

  Sashko1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2016
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  1.524
  Пол:
  Машки
  Ќе те ослаби Мурињо, не се секирај :D.
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.