Дали сум сеуште невина?

Дискусија во 'Канта' започната од devica69, 9 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. devica69

  devica69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Здраво душички!!! :)
  Јас сум нов член и ми треба помош од вас и добар совет, ќе ви бидам благодарна доколку ми помогнете. :inlove:
  Јас сум 14 години а дечко ми 26 и заедно сме 1 недела, се е супер тој ме носи на село кај него но сакаше да имаме секс на нивата и јас прифатив. Но бидејќи сум уште невина и тој ме замоли прво да ставам краставица за полесно да му влезел. И на крај некако успеавме тој влези и поминаме убави 10 минути. Сакам да знам дали сеуште сум невина или пак полуневина бидејќи од тогаш секоја вечер си се самозадоволувам со краставица и супер ми е. Пред 1 месец пак имавме секс но најлошото е тоа што тој сврши во мене, дали пак сум невина бидејќи не влезе цел само малку 2-3 см. Не знам дали да и кажам на мајка ми дека имам дечко и дека сум имала секс, како да знам дали не сум закачила некоја болест или пак да не сум трудна бидејќи ми нема дојдено 2 недели. :(
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ligavka

  Ligavka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  61
  Ај со среќа нека ти е бебето аххаха ти 14 тој 26 нема потреба да и кажуваш на мајка ти , сега веќе за малку
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092
  а крставиците беа ли прскани :^)
   
  На Lolo5, LittleDevil, starbucks и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  11.253
  Пол:
  Женски
  Ај погледни ги контрадикторностите, те молам!
  Заедно сте недела дена, а пред еден месец пак сте имале секс????? Тролаш краставичке, тролаш!!!
  Да трудна си од краставицата со која се самозадоволуваш и ќе родиш корнишончиња, само ќе пазиш кога ќе ги водиш по улица, да не ги собере некој за во тегла! |(
   
  На Lolo5, t.i.n.k.e.r.b.e.l.l, Elennaa и 7 други им се допаѓа ова.
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Зависи од краставицата, ако е онаква малечка како за зимница можно е да не си скината, ама ако е од поголемите :tmi: Инаку и јас си се задоволувам со краставица. Ја сечам, ја правам салата и ја јадам. После ептен сум задоволна :mm: :)

  Сериозно девојче, велиш дека ти влегол, значи не си невина, (според некоја логика од ова што си го пишала) така да не ти одговара никот ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.770
  Допаѓања:
  107.965
  Ај доста глумење болен мајмун.
  Клуч.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092
  може у хороскоп е девица, зашто одма ја осудивте :!:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  11.253
  Пол:
  Женски
  офтопик, нема да пречи бидејќи целава тема е крш:
  на профилот стои дека има 21 година.
  Е сега кој лаже,козата или рогот? :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.597
  Еееееее девојко... можеби и ти работи на жетони, па пробај да ја исецкаш краставицата :lol:
   
  На Lolo5 и PussyHunter им се допаѓа ова.
 10. PussyHunter

  PussyHunter Нов член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  636
  Допаѓања:
  721
  Wtf, are you playing sick games with my mind? :)) Па не си невина бе више девојче чим дојде до пенетрација и кинење на хименот готова си за век. :rofl: А како тоа ти 14 годишна, дечко ти 26, а на профилот ти стои имаш 21 година. Некој дебело лаже овде. :D А башка и 12 години разлика, а ти малолетна а дечко ти полнолетен и сте имале секс тоа е казниво дело он полнолетен ти малолетна. :D Извинете феминки што вака реплицирам ама мислам... целата тема е несериозна се гледа тоа од првиот пост, јас само продолжувам во ист стил... :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  267
  xaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.205
  Допаѓања:
  86.180
  Ете зошто треба да се најде начин новите членови да немаат можност да отворат тема.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.490
  Некој само сака да биде интересен и крајно исмеан... get a life!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Може ке родиш пресни краставициња.
  Ај доста со ваквите измислени глупости!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Не и замерувајте,влијаело времето на неа.

  И девојко следен пат кога ке не лажеш лажи со усул,а гледај и времето да се согласува.Заедно сме една недела,пред еден месец имавме секс а ми доцни две недели :^)
  Тоа и во шпанските серии го нема.
   
  На Lolo5 и Cynthia им се допаѓа ова.
 16. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  199
  хахахахахахахахахахахахахахах
  се пресмеав неможам :lol: :lol: :lol:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Пол:
  Женски
  Значи вака, доколку краставицата, била полу-половна, и некој претходно ја користел ама не ја докористел. Само пред тоа користел банана, можно е да родиш и банана.
  Девојче, сега искрено. Ако измислуваш некоја приказна, гледај да држи вода. А не: бев, ама не бев, или бев, леле незнам. Што мислите вие?
  Значи, барем гледај изгледа реално, а не да искочи како во шпанските серии, дека краставицата, да ти била, сама на себе мајка. :^)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Како прво честито :clap: можеби на форумот си најактивна корисничка што на 14 год имала секс со 26годишен. А и твојот дечко или што и да ти е зарем малку не размислува дека ти имаш 14 год ама у право е можеби он си потерал а ти право одма даваш. Стварно ненормална работа.
  Туку велиш дека свршил во тебе па ако свршил бремена си.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.879
  Море, ја да бев на место од тој 26 годишниот, немаше да те натерам само краставица да си ставиш... дури и банана, се што наликува на...
  Бтв, убаво прашал Дип, дали беа прскани краставиците? Ако биле, не се секирај, немаш никаква болест :D ако не.. тогаш..болест не ти бега :o

  Бремена си не од него, туку од тој пред него што си го имала, пошо 2 недели ти касни, а со овај сте недела заедно. Е така да си знаеш. А ако носиш близнаци, имаш дете и од едниот и од другиот :lol:
  како во вицот за плавушата, ако ви текнува :D

  Шпанска серија, убаво рековте :D
   
  На Lolo5 и lola-86 им се допаѓа ова.
 20. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  ХАХАХАХААААААААА СЕ ПРЕСМЕАВ :D ...посебно ова за болеста,и за близнаците...
  Е неможам ќе пукнам... :rofl:
   
  На Lolo5 и LittleDevil им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.