1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сум скината?

Дискусија во 'Канта' започната од Marija12341, 6 октомври 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marija12341

  Marija12341 Нов член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Вака имав со дечко ми секс пред пола месец и уште незнам дали сумм скината, тој ми вика да ама незнам, легнавме кај него и тој беше одозгора, и тој додека ми го ставаше, осетив многу болга и морав да го тргнувам, но потоа тој влезе во мене пола и јас тогаш осетив многу болка и коа се тргнав имаше крв, доволно крв, незнам сеа дали сум скината??? и потоа тој да пробаше пак мене ме многу болеше и се тргнав.. ? ве молам одговорете ми :D :D :D
   
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.558
  Си немала баба работа, па си отварала глупи теми на фемина.
  ај канта
   
  На cresa-jagoda и Ginger^ им се допаѓа ова.
 3. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  :rofl: А со црвено буквите да беа,а?
   
  На cresa-jagoda, kim.k и okcenzi им се допаѓа ова.
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  Скината си

  Топик клосед
   
  На Ginger^ му/ѝ се допаѓа ова.
 5. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.558
  Таман за асоцијација.

  Не ја лажете, не е скината. Пробај со друг дечко, може тој ке те скине.
   
  На citiesinflames и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 6. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  :DНе си скината,квасецот бавно стасува. Почекај
   
  На cresa-jagoda, aleksandrajaneska и okcenzi им се допаѓа ова.
 7. kristina.k

  kristina.k Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  8.297
  Допаѓања:
  37.950
  Пол:
  Женски
  Јас ќе те ставам во категорија полу-скината. Многу има такви на форумов само не прашувај и ти после некое време дали си бремена. :D Шала на страна, зошто ти е сега битно?
   
  На cresa-jagoda и Ginger^ им се допаѓа ова.
 8. aleksandrajaneska

  aleksandrajaneska Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2014
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  51
  Пикадо :)
   
  На S.a.n.j.a.s. и Draganax01 им се допаѓа ова.
 9. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  :DЗапиши ја таму,нека дојде на сеанса за сексуално будење.Више кога смогнала сили ова да го напише,дај да се ангажираме.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.