1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали сум спремна за мажење?

Дискусија во 'Канта' започната од lavce1359, 25 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lavce1359

  lavce1359 Активен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  16
  Девојки, ајде пишајте го вашиот статус.......... :)
   
 2. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.464
  Допаѓања:
  10.832
  Каков статус,дали сме во брак или во врска!?
   
 3. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  друга попаметна работа немашеели освен да отараш глупа тема
  (е тука више иде смајлито што се крсти )
   
  На Lepaaa и senjorita.lombardi им се допаѓа ова.
 4. lavce1359

  lavce1359 Активен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  16
  Секој си има свое мислење а дали е глупа темата или не ТИ не си таа што треба да каже јасно?
   
 5. plawa

  plawa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  130
  Јасно Ева?! Јасно?! :?: :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.