1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали телото се менува после сексуален однос?

Дискусија во 'Секс' започната од Bani.sk, 16 декември 2009.

 1. Bani.sk

  Bani.sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  kako mozeme da poznaeme dali nekoj imal seksualen odnos?
   
 2. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Heh pa fizicki i ne moze da se primeti.Spored mene licnosta e pozrela otkako ke pocne da ima seksualni odnosi :D . Inaku teloto kaj sekoj razlicno kaj nekoj se menuva kaj nekoj ne.Jas licno mnogu oslabev 8 kg po 1 mesec . :roll:
   
 3. Bani.sk

  Bani.sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  i jas oslabev nekoe kilo,i majka mi me primeti i me prasa dali sum imala odnosi...no sekako deka ne mozev da i kazam! pa zatooa sakam da znam...dali moze nekoj od strana da poznae dali veke si imal odnosi???
   
 4. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  ne znam...kaj mene nemase nikakva promena,nikoj nisto ne mi kazala :!: no vaka podobro neli :D
   
 5. devojka99

  devojka99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  секако дека има промена и никој не ја приметува а тоа се нашите колкови!!!!пошироки се и нормално самите ние нема да ги приметиме.после однос највеке се менува телото
   
 6. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Стварно колковите? :lol: Баш сега пред огледало тоа заприметував , и подругачији ми се хахаха :D Се забегано еј :D
   
  На Babi.A му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  876
  Пол:
  Женски
  јас се здебелив некое кило,мислам дека се менува телото,некои ослабнуваат а некои се здебелуваат
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.010
  Допаѓања:
  198.821
  Пол:
  Женски


  :^) :^) :^)
   
  На baby-star му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  24
  Се познава и по нозете :) Барем така сум слушнала.Кога ќе ги доближите скроз има растојание помеѓу нив кое се разликува од вообичаеното
   
  На elena.94 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Леле дај не зборете глупости, ако имаш орален се познава по устата ? :D
  Телото нормално доживува промени но не поради сексот туку поради годините и фазите на созревање, ниту ќе ви се направи дупка меѓу бутините ниту ќе ќе ви се прошири карлицата, особено не од сексот.
   
  На Biny, zokipoki.1, Elena69221 и 9 други им се допаѓа ова.
 11. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Јас немам забележани некои драстични промени кај мене. Освен што ослабев 2-3 кила ништо друго...Мислам дека телото си се менува смао по себе овде односите немаа врска! А слабеењето е резултат на трошењето на калории :D :)
   
 12. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.345
  i jas mislam deka seksot nema vrska so izgledot potoa
   
 13. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  49
  Абе сеа колу ќе ослабете зависи од активноста, ако ослабете 10 кила, епа алал нека ви е :handshake: :D
  Иначе карлицата се шири при породување а не од секс, ниту пак нозете ви се деформираат... Физички не може да се примети, освен ако ви касни 9 месеци :D :D :D
   
  На sugarlips, SoN4oGlEtKa, glosipgirl и 3 други им се допаѓа ова.
 14. mila24

  mila24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  12
  jas ne sum zabelezala nekoja posebna promena na teloto osven sto mi se prosirija malku kukovite pa taka si dobiv poubava forma na teloto malku pozenstveno :D
   
  На Meddy му/ѝ се допаѓа ова.
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Хахаха, ако милсите дека се слабее со ваква активност :rofl: :^) јас мислам не, оти инаку требаше да бидам кожа и коски :rofl: ама се поправив малку, добив облини :?: ако е до тоа
   
  На Sarasaricka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  124
  се менува телото и тоа како,од кога имам односи се здебелив и куковите малце ми се проширија :( :( :( :(
   
  На Meddy му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  А бе ослабев .. ама во куковите сум поинаква.. сакам да се здебелам малце , ама ако се здебелам многу се откажувам од секс !!! 8) :D
   
 18. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  snake имаш 19 години, мислиш дека ти од сексот а не од нормален развој на телото ? :^)
  Уште еднаш ќе кажам дека од сексот не се менува телото, нормално си растеш и се развиваш, телото цел живот се менува во зависност од годините и верувај ми ќе приметиш дека телото на 19 години и на 22 години нема да ти биде исто, исто како што не ти било исто на 17 години и сега , тоа е нормална промена која нема врска со сексот . Не зборам јас на празно, тоа си е научно докажано дека сексот нема врска туку годините и хормоните.
   
 19. mariboban

  mariboban Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  I jas se zdebeliv,ama ajde toa moze da ne e od seksot,tuku oti mi bese ubavo so mojot decko i se oslobodiv i poveke jadev,ama kolkovite definitivno mi se prosirija i nekako dobiv gradba kako na zenicka :))))))) :rofl:
   
 20. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  381
  :clap:
  ahha :) nice one!!