1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали тортурата е оправдана кога се користи за национална безбедност?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ToksycznaReakcja, 8 јануари 2018.

 1. ToksycznaReakcja

  ToksycznaReakcja Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  403
  Допаѓања:
  1.535
  Да не должам поставеното прашање кажува се.
  Споделете ваши мислења. Критики, позитивни негативни ставови и сл.
  Да дебатираме.

  -Дупла тема?
  Во канта.