1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали треба уште да слабеам?

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 9 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Девојки држав диета од 20 дена и ослабнав само 2 кила иамв 65 а сега сум 63 висока сум 1,69 треба ли уште да слабеам ??
   
 2. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  665
  НЕ! Ако требало уште да ослабниш ке си го направела тоа со диетата, ама организмот сигурно а и телото не сакало. И зошо си правела две теми, коа можело у една да прашаш и објасниш се. Не држи диети, вежбај само.Само од диета нема ништо. И да ослабниш за брзо време пак ке ги вратиш кг без вежбање и пак ке бидиш на почеток
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.