1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали тренирате некој спорт?

Дискусија во 'Канта' започната од MissCupcake, 28 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  263
  Прво да кажам дека ако темава е дупла слободно нека оди в канта :lol: ,но во подкатегоријата спорт не видов ваква тема,а ова место е совршено за таква тема па си реков да не барам уште. ;)

  Јас тренирам ракомет речиси една година и мислам дека ми оди добро позиција играм бек. :) Вие?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.