Дали уживате во петинг?

Дискусија во 'Канта' започната од natalija233, 27 ноември 2013.

 1. natalija233

  natalija233 Нов член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  дали повеќе ви се допаѓаѓа петинг или сексот?
   
 2. Daydream

  Daydream Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2013
  Пораки:
  1.542
  Допаѓања:
  5.483
  Пол:
  Женски