1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали уште некој го слуша Бон Џови?

Дискусија во 'Канта' започната од Puma445, 4 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Puma445

  Puma445 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Денешните тинејџери се повеќе ги слушаат: Џастин Бидер, Лејди Гага и др.
  Се прашувам дали сеуште некој го слуша Бон Џови?
  Или некој други како Битлси, Скорпионс...
   
 2. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.170
  Пол:
  Женски
  Џастин Бибер не го слушам. Од Лејди Гага ги знам повеќето песни.. А на Џон Бон Џови му знам 2-3 песни. :)
   
 3. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Даааа :inlove: песните му се преубави со вредности,жално е што денес тоа некако и не се почитува т.е повеќе се слушаат Лејди гага,џастин и ред други такви што се од вчера на сцената.Поголем процент се што незнаат што е добра музика,но сепак се зависи и од вкусот !
   
 4. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.