Дали чувате некое милениче ?

Дискусија во 'Канта' започната од viktorija133, 16 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. viktorija133

  viktorija133 Нов член

  Се зачлени на:
  19 август 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поздрав девојки. Кое милениче чувате? Јас би сакала некое кученце за во стан. имате некој предлог? :) :)
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  Имаш теми за миленичиња во категоријата Дом,разгледај малку пред да отвориш нова тема да не ти одат темите во канта.
   
 3. sajonaramucaca

  sajonaramucaca Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  460
  На форумов? Не ми даваат... :D А за по дома барај тука dom/
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.827
  Допаѓања:
  53.833
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.