Дали ја изгубивте невиноста ради љубов или само љубопитност?

Дискусија во 'Канта' започната од bojanav, 18 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. bojanav

bojanav Истакнат член

Се зачлени на:
    18 декември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    1
    Бев во врска но искрено не го сакав и не си дозволував да се заљубам во него пошто не е човек за мене.... Бев со него затоа што ми беше интересен, а и беше баш фацичка..... :) Имав секс со него ради љубопитност, сакав да знам како е и не уживав во сексот, а и го немавме долго, не сакав да бидам со него и раскинавме. Сега се заљубив и искрено уживам :) Споделете го вашиот почеток на "сексуалната кариера" со нас. :hai:

2. Hipica

Hipica Форумски идол

Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.776
  3. srcekrsacka

srcekrsacka Популарен член

Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.737
    Леле... па тоа беШе одамна пред 2 или 3 години...

бевме со момцето во тоа време Што многу се сакавме, на одмор во Охрид... и негова идеја беШе

ај да пробаме, нема да боли, ке ти го ставам еднаШ, и одмна ке го извадам... така и беШе, ама потоа и двајцата не фати паника дека ке станеме мамицка и татицко :) хахахахаха секако дека не станавме, а следните неколку ноки бесе лудо и незаборавно... :lol:

4. bojanav

bojanav Истакнат член

Се зачлени на:
    18 декември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    1
    Ах тој Охрид... :D И јас сум напатена од него :D:D:D:D:D П.С после првиот пат и јас мислев дека сум бремена и само си го допирав стомакот и си велев: Што направив? :D Али за кратко поминаа мислите... :)

5. gami

gami Истакнат член

Се зачлени на:
    23 ноември 2010
    Пораки:
    628
    Допаѓања:
    122
    Јас од љубов и уште сум со истиот партнер :inlove: . Незнам како е од љубопитност, но мислам дека многу е поразлично чувството дали го правиш тоа од љубов или љубопитност :)

6. bojanav

bojanav Истакнат член

Се зачлени на:
    18 декември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    1
    Од љубов е убаво, уживаш..... А љубопитност без кеиф, само онака сакаш да пробаш и тоа е тоа.... после не се замараш. :) :) :)

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.