1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ја изгубивте невиноста ради љубов или само љубопитност?

Дискусија во 'Канта' започната од bojanav, 18 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. bojanav

    bojanav Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 декември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Бев во врска но искрено не го сакав и не си дозволував да се заљубам во него пошто не е човек за мене.... Бев со него затоа што ми беше интересен, а и беше баш фацичка..... :) Имав секс со него ради љубопитност, сакав да знам како е и не уживав во сексот, а и го немавме долго, не сакав да бидам со него и раскинавме. Сега се заљубив и искрено уживам :) Споделете го вашиот почеток на "сексуалната кариера" со нас. :hai:
     
  2. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
  3. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    Леле... па тоа беШе одамна пред 2 или 3 години...

    бевме со момцето во тоа време Што многу се сакавме, на одмор во Охрид... и негова идеја беШе

    ај да пробаме, нема да боли, ке ти го ставам еднаШ, и одмна ке го извадам... така и беШе, ама потоа и двајцата не фати паника дека ке станеме мамицка и татицко :) хахахахаха секако дека не станавме, а следните неколку ноки бесе лудо и незаборавно... :lol:
     
  4. bojanav

    bojanav Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 декември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Ах тој Охрид... :D И јас сум напатена од него :D:D:D:D:D П.С после првиот пат и јас мислев дека сум бремена и само си го допирав стомакот и си велев: Што направив? :D Али за кратко поминаа мислите... :)
     
  5. gami

    gami Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2010
    Пораки:
    628
    Допаѓања:
    126
    Јас од љубов и уште сум со истиот партнер :inlove: . Незнам како е од љубопитност, но мислам дека многу е поразлично чувството дали го правиш тоа од љубов или љубопитност :)
     
  6. bojanav

    bojanav Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 декември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Од љубов е убаво, уживаш..... А љубопитност без кеиф, само онака сакаш да пробаш и тоа е тоа.... после не се замараш. :) :) :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.