1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ја изгубивте невиноста ради љубов или само љубопитност?

Дискусија во 'Канта' започната од bojanav, 18 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bojanav

  bojanav Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Бев во врска но искрено не го сакав и не си дозволував да се заљубам во него пошто не е човек за мене.... Бев со него затоа што ми беше интересен, а и беше баш фацичка..... :) Имав секс со него ради љубопитност, сакав да знам како е и не уживав во сексот, а и го немавме долго, не сакав да бидам со него и раскинавме. Сега се заљубив и искрено уживам :) Споделете го вашиот почеток на "сексуалната кариера" со нас. :hai:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 3. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  Леле... па тоа беШе одамна пред 2 или 3 години...

  бевме со момцето во тоа време Што многу се сакавме, на одмор во Охрид... и негова идеја беШе

  ај да пробаме, нема да боли, ке ти го ставам еднаШ, и одмна ке го извадам... така и беШе, ама потоа и двајцата не фати паника дека ке станеме мамицка и татицко :) хахахахаха секако дека не станавме, а следните неколку ноки бесе лудо и незаборавно... :lol:
   
 4. bojanav

  bojanav Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Ах тој Охрид... :D И јас сум напатена од него :D:D:D:D:D П.С после првиот пат и јас мислев дека сум бремена и само си го допирав стомакот и си велев: Што направив? :D Али за кратко поминаа мислите... :)
   
 5. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  125
  Јас од љубов и уште сум со истиот партнер :inlove: . Незнам како е од љубопитност, но мислам дека многу е поразлично чувството дали го правиш тоа од љубов или љубопитност :)
   
 6. bojanav

  bojanav Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Од љубов е убаво, уживаш..... А љубопитност без кеиф, само онака сакаш да пробаш и тоа е тоа.... после не се замараш. :) :) :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.