1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ја сакате Бијонсе ?

Дискусија во 'Канта' започната од Miracle16, 4 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  Јас ја обожавам... а и какво тело има..значи бомба е женскава :)
   
 2. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.449
 3. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Море и мама не а сакам толку колку неа што а сакам! :wasntme:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 4. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.989
  Пол:
  Женски
  Постои тема за Бијонсе.

  grupi-i-izveduvaci/bijonse-t4632/

  А па и што дискусија ке се развие овде:
  -Даааа омг срцка е ја обожавам мња мња! :inlove: :* :* :* :) :* :* :)
  и
  -Бљак, не. Одвратна црна крава. |( :P

  И тогаш следи општонародни немир и виртуелни боксови.
   
  На Cynthia му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.