Дали ја следите програмата E!

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Sanniii, 11 октомври 2011.

 1. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  2.295
  Пол:
  Женски
  Колку често ја гледате оваа програма и секако дали ви се допаѓа? :)
  На оваа програма главно има емисии поврзани со славните личности и новости за нив.
  Најпознати емисии кои се дел од оваа програма се: "Keeping Up With The Kardashians","Kendra","Fashion Police","E! News","Live from the Red Carpet" ...
  Tука имате нешто повеќе за неа. :)
   
  На LittlePinky и mileystar им се допаѓа ова.
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.326
  E!

  Многу ми е криво што ја немам на мојата кабловска, ама кога сум кај другарка ми на гости редовно следам :D Одлична е за трачеви и тепање време кога и онака нашите програми не нудат ништо :)
   
  На antonina му/ѝ се допаѓа ова.
 3. I.v.a.n.k.a

  I.v.a.n.k.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  7
  E!

  Мене ми е една од поомилените, гледам Fashion Police, сите со Kardashians, Kimora, а и новата серија што ја даваат веќе 1 месец Bridalplasty ко реално шоу е и е многу интересна. :D
   
 4. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.393
  Пол:
  Женски
  E!

  А на која кабелска ја има кај нас??
  Не сум ја пратела ама знам дека има добри шоуа :)
   
 5. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.326
  E!

  На бум тв ја има :)
   
 6. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Уууууф ја обожавам.Гледам се на неа,пола и повеќе научив од таа телевизија за славните.
   
  На attias и flowerly им се допаѓа ова.
 7. MysteriousG

  MysteriousG Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2011
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  28
  многу е интересна ги следам сите емисии со Кардашијан ..Кимора и ова со пластичните операции... :) :) :)
   
  На flowerly му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.393
  Пол:
  Женски
  Ја има и на телекабел од пред некој месец, ама не ја загледувам многу многу.
  Шоута од типот на курдашијан не можам да ги смислам.
  Еднствено некои модни критки се океј.
  Мислев дека има емисии од поинаков карактер, ептен ми е рекла-казала |(
   
  На attias и TheGirlNextDoor им се допаѓа ова.
 9. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  671
  Ја обожавам и конечно нешто убаво на нашите сателитски, секогаш има нешто интересно да се види на овој програм.
   
  На flowerly му/ѝ се допаѓа ова.
 10. flowerly

  flowerly Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  13
  Точно!Се сложувам со тебе.Ја имам преку Бум Тв и има и вклучен превод на неколку емисии.Гледам се од таму и се е интересно.Од таму научив за Ким Кардашијан,Клои,Кртни,Роб и сите други.Многу интересна трачарска програма,дефинитивно следете ја! :D :)
   
 11. Violeta86

  Violeta86 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  Ја гледам само married to rock
   
  На interesna му/ѝ се допаѓа ова.
 12. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.917
  Допаѓања:
  671
  кога го даваат ова шоу? еднаш го фатив но од тогаш никако неможам да го фатам а и не го рекламираат многу , со овие Кардашијанс ја претераа.
   
 13. Violeta86

  Violeta86 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  го даваат околу 11 ипол 12 на пладне
   
 14. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.299
  Пол:
  Женски
  Кога сум пред тв постојано е пуштенно на Е :D така и така на другите програми само турски серии има поубаво Ким, Кендра, Мел Би да ги гледам отколку турците :)
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.207
  Допаѓања:
  41.273
  чат пат кога нема што да се прави :D
   
 16. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  Често ми е пуштен тв на Е,додека седам со лап топот си ѕиркам од време на време,ако ништо друго убава гардероба има Ким :lol:
   
 17. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.207
  Допаѓања:
  41.273
  и јас за тоа :D долго време сме ја имале ама пред месец дена ја открив :D
   
 18. Star19

  Star19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2011
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  70
  Јас дома ја немам ама дефинитивно би ги заменила сите канали што ги имам од глупавава кабловска за оваа телевизија. Кај што бевме на одмор таму ја имаше и нон стоп беше пуштена. Има многу интерсни емисии. Да ја имам, само неа ќе ја гледам, а најинтересна емисија ми е таа со Ким. :P
   
 19. TheGirlNextDoor

  TheGirlNextDoor Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2011
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  78
  и јас ја открив скоро пред некој ден на телекабел, има добри емисии. Вчера гледав за Моника од Прјатели биографија, и едно друго како реално шоу ама беја веќе почнати па не видоф како се викаат :/ има добра програма просечно ... тие кардашијанс не мом да ги смислам, органски не ги поднесвам а има мн од нив таму така даа ... затоа помалку следам :D
   
 20. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  9.727
  Допаѓања:
  154.606
  Ја би повеќе да ги гледам турциве, отколку овие искубани кокошки со пола пилешки мозок во нив, кои се во дилема дали тангата треба да биде црна или црвена |( .

  Јас следам програмата понекогаш кога сум дома, ама ги следам емисиите кога коментират за сцени од филмовите, за животот на акатерите, емисијата за екстремна пластична хирургија, одредени шоа, или кога се обидувам да заспијам, ама кога ќе ја видам оваа ѓупкана Ким менувам канал, бидејќи ми предизвикува тегоби во желудникот.
  Ис ту мач фор ми.
  Подобро Јасминка нека квичи, отколку Ким да крека.
   
  На jelena.rozga и hunny-bunny им се допаѓа ова.