1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали ќе може во поскоро време да ставите месечен хороскоп?:/

Дискусија во 'За форумот' започната од suzanaS, 6 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. suzanaS

  suzanaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  веќе е 6ти и би ве замолила најискрено да прикачите месечен хороскоп.Благодарам :inlove: :*
   
 2. Danny.T

  Danny.T Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  15
  И јас исто. Секој ден проверувам! :$
  Поздрав и среќни празници..
   
  На suzanaS му/ѝ се допаѓа ова.
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  Дечки се е супер што сакате да биде поставен хороскопот,само не мораше баш цела тема за ова ;)
   
 4. Danny.T

  Danny.T Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  15
  Ја само си кажав свое мислење..
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
  па и вик4е само кажа најдобронамерен совет :) Tука, на форумов има правила на кои сите треба да се придржуваме :) можеше да праша во Cдп или Cакам да прашам :), зашто не е дозволено секакви теми да се отвараат! :)
   
 6. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.644
  можеби многу е голема желбата, на девојката/жената не видов воздраст, да си го прочита месечниот хороскоп па направила тема за дискусија. Сеуште е нова па ајде ќе и опростиме( не дека јас од тие првите но сепак имам малку стаж)
   
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
  простено им е на сите што не се тролови :D ние не ја караме, ние само ја советуваме, има време ќе се научи :*
   
 8. suzanaS

  suzanaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  па искрено се регистрирав најмногу за да пишам за ова,пошто ств ми го погодуваат хороскопот :) да знаев кај требаше да пишам,ќе пишев,ама незнам :/ :?:
   
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Да, билката и целата администрација не треба да слават нова година и Божиќни празници само за да ви постават хороскоп.
   
  На OzzyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  627
  Допаѓања:
  745
  Хороскоп - Хороскоп - Хороскоп |(

  Зошто не уживате во животот и чекате да ви донесе изненадување,туку мора се да се прочита во хороскоп за да се знае што ќе ни се деси денес,утре или за еден месец ?
  Ако решил вашиот дечко ( на пример ) да ве изненади ќе го направи тоа и без чувениот драг пријател на жените - хороскопот.

  Се надевам дека некој нема да се навреди - ова е само едно мое мислење :)
   
  На senza.parole му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.576
  Да, зошто уште нема хороскоп??
   
  На beached му/ѝ се допаѓа ова.
 12. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  И сега откако Билката и цела администрација ги прославија Нова година и Божиќните празници,може да не постават хороскоп,м?
   
 13. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.995
  Допаѓања:
  142.327
  A ти може конечно,еднаш засекогаш да престанеш да сееш ароганција по целиот форум која не доликува на 17 годишно девојче?!Па и да си повеќе,едноставно е безобразно.
  Не,на зимување се,нема да има месечен хороскоп до крај јануари,а во твојот еве јас ќе ти кажам што пишува,во најдобар случај ти следи опомена,а во најлош перманентен бан во наредниов период.
   
  На Phyramide, Offspring, Angelche и 5 други им се допаѓа ова.
 14. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.677
  В понеделник наутро ќе биде поставен месечниот хороскоп, т.е. за неколку часа. :lol:
   
  На beached му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.