Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Даниел Кајмаковски

Дискусија во 'Канта' започната од vickyy90, 28 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.071
  http://www.youtube.com/watch?v=DxREYfQqQjU

  Нема многу да објаснувам во врска со темава,мислам дека се е јасно :D

  Бидејќи заврши х фактор треба да му посветиме тема само на победникот Даниел Кајмаковски,Ако темава е дупла нека се брише.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.762
  Допаѓања:
  60.412
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.