1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дани Димитровска

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од TeddyGrey, 24 април 2011.

  1. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Демек Дани кај и да отиде се драпа со тинејџери :?:
    Имам дадено мислење на темава, сега откако ја исчитав цела да, еднаш на свирка во Велес се драпаше со еден. Неубаво, во први редови осмо одделенци имаше :x
     
  2. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Очигледно се драпа ,штом повеќемина сведочеле на нејзините испади . :puke:
     
  3. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    Мислам дека премного е исфорсирана од страната на нашиот народ, за мене дани е :puke:
     
  4. Divinebutterfly

    Divinebutterfly Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    2.967
    Допаѓања:
    9.980
    Пол:
    Женски
    Неќам да и ги слушам глупостите што ги прави во животот воопшто,ич не ме интересира,а иначе има убави песни,од албумот лани или кога го издаде незнам,има преубави песни.Е не можи да се споредува со други наши пејачи шо се многу поуспешни,ама напредува,мрдна од тие 2-3 песни што и беа. ТАа си мисли дека 18 год има :D
     
  5. simona-i

    simona-i Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 април 2012
    Пораки:
    348
    Допаѓања:
    30
    ♥ ДАНИ срцка ми е :)
    срца две - најубава♥
     
  6. Danilela

    Danilela Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    2.256
    Допаѓања:
    1.807
    Пфф за тоа драпањето не знам, никогаш не сум ја видела во такво издање, и што знам, Дани може да е се ама дрска и антипатична не! :shake: Баш напротив, мене ми е многу кул и природна, дружељубива, не се прави важна, не се фрла на суво како некои |( Ја имам видено повеќе пати во нашите кафиќи пред настап, многу е фина, секогаш се смее, позитивна енергија шири. Еднаш седеше веднаш до мојата маса со еден тип, ама не се драпаа ни лигавеа- си муабетеа и типот немаше 15 години!
    Јас ја обожавам, и неа и песните нејзини. И многу убаво ми пее. Пее во живо, ДО КРАЈ и не и зарипува гласот и не снемува глас како на пример Елена Ристеска :P Кога беше кај нас на отварање на еден маркет да пее, пееше и скокаше на сцената 2 часа и повеќе без одмор. Јас толку останав и морав да тргнам да си одам. Таа остана да пее и да скока, а потоа ми кажаа дека до крај така било. Епа да признаеме дека не го може тоа секој!
    За изгледот- ако е полничка, сепак е секси, е во фацата не ми се допаѓа многу.
     
    На pamelche му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Mrs.Cuper

    Mrs.Cuper Популарен член

    Се зачлени на:
    10 август 2011
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    2.553
    Пол:
    Женски
  8. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.244
    Допаѓања:
    43.177
    Музиката - така така, ок е. Се издвојува со некој свој фазон, но не ми е нешто посебно.
    Друго - во живо ја имам гледано и на сцена со неа запеано, сака да се занесува, дури и беспотребно.
    Трето - ми делува просто, некако кога се изразува како да и фалат реченици, зборови.
     
  9. crtanfilm

    crtanfilm Нов член

    Се зачлени на:
    28 април 2012
    Пораки:
    581
    Допаѓања:
    79
  10. Cataleya

    Cataleya Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2012
    Пораки:
    262
    Допаѓања:
    621
    офф незнам ни јас што ми требаше да влегувам во темава ,ама ај више коа сум тука да искоментирам ,џенцкава не е пеачка пошо нема глас за пеење,премногу изгледа евтино а и кога ке се само нарече или пак ко што прочитав тука ја нарекуваат рокерка ми иде да се прснам од смеење ,кога ја видов во "Панкот не е мртов" автоматски ми стана одбивен филмот ...незнам што е со лугево ,со ова македонијава само анти-таленти може да се сретнат !!!
     
  11. figgiMK

    figgiMK Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2010
    Пораки:
    6.964
    Допаѓања:
    2.300
    ^^^
    и јас би рекла дека особи кои имаат говорна мана не го бива за пеење ~!!
    незнам кој и што е спонзор, но сепак мислам дека мнн мнн ја форсираат :swear:
    а нема ништо посебно во неа...

    Тоталка е арогантна, никаква и ужасна е во пеењето...
    Ја гледав последно во Штип леле која сцена ја направи зош и била мала сцената !!!
    неможела да скока ни да пее а испеа само 2 нејзини песни а другото беше за на тезга песни според публика ?!!!!! Мисламммм хелоооо за што ли се замишља дека е !!!
    :envy: :puke: :puke:
     
  12. pamelche

    pamelche Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2011
    Пораки:
    5.306
    Допаѓања:
    16.767
    Според мене има многу убави песни, и иако има говорна маана ја бива за пеење. Има многу убави песни. ;)
     
  13. kikav

    kikav Популарен член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2011
    Пораки:
    2.711
    Допаѓања:
    2.034
  14. Angelinkka

    Angelinkka Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јули 2012
    Пораки:
    526
    Допаѓања:
    361
    Пол:
    Женски
    Супер е Дани! Сум била на нејзин концерт, беше навистина забавно! :D Омилена нејзина песна ми е Не живеам за другите! 8)
     
  15. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.582
    Пол:
    Женски
    Просечна ми е... порано добра беше, но последниве песни некако не ми се допаѓаат.







     
  16. Dadusicka

    Dadusicka Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 јануари 2014
    Пораки:
    1.510
    Допаѓања:
    54.342
    Пол:
    Женски

    Оваа ми е врвот