1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дарувам крв Б рх негатив

Дискусија во 'Канта' започната од westt, 27 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Дарувам крв од групата Брх негатив. Доколку некој има потреба контактирајте ме.
   
  На LollySky му/ѝ се допаѓа ова.
 2. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.470


  Ова вчера го гледав на вести, а и пријателка на мајка ми што работи таму го кажа истото кога отидов. Останува да си даруваме на крводарителски акции.
   
 3. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Sepak jas da kazam dokolku ima potreba nekoj.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.