1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Датата на вашата свадба?

Дискусија во 'Свадба' започната од Veki4kaa, 2 декември 2017.

 1. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.987
  Допаѓања:
  16.614
  Пол:
  Женски
  Едноставно која беше датата на вашата свадба?
  Мојата ќе биде на 14.04.2018 со Господ напред! :angel:
  неможам да ви опишам колку сум возбудена, едвај чекам да дојде денот! :inlove:
   
  На Martka, ♡BuBaLe♡, girl-miri и 9 други им се допаѓа ова.
 2. Sofronko

  Sofronko Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2017
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  979
  Пол:
  Женски
  06.05.2017 ke ti pomine kako niz son, preubavo, neopislivo, ednas vo zivotot ❤❤❤kade ke pravite?
   
  На Martka, orhideea, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Val-Dim

  Val-Dim Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  1.711
  Допаѓања:
  60.457
  25.06.1989 година :inlove: :f: :music: :d:
  Да, дааа... Не ја згрешив годината :)
   
  На Martka, Milobebence, Justicija и 21 други им се допаѓа ова.
 4. kristina.k

  kristina.k Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  8.020
  Допаѓања:
  36.976
  Пол:
  Женски
  05.07.2014
  Не памтам дати, па морав маж ми да го прашам. :$
   
  На Martka, Milobebence, fina erika и 5 други им се допаѓа ова.
 5. alisijad

  alisijad Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  3.305
  Допаѓања:
  6.753
  Пол:
  Женски
  03.05.2014 :)
   
  На Martka, fina erika, orhideea и 4 други им се допаѓа ова.
 6. pravnicka_2604

  pravnicka_2604 Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2016
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  1.011
  Пол:
  Женски
  19.09.2015 год. :)
   
  На Martka, fina erika, orhideea и 2 други им се допаѓа ова.
 7. *Ane*

  *Ane* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2017
  Пораки:
  761
  Допаѓања:
  2.197
  Пол:
  Женски
  11.06.2010 :):)
   
  На fina erika, orhideea, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.710
  Пол:
  Машки
  16/17.08.2006 :*
   
  На Justicija, fina erika, orhideea и 3 други им се допаѓа ова.
 9. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.124
  Пол:
  Женски
  07.07.2012, а заедно од 2009та. Најубавите години од мојот живот :inlove::f::sun:
   
  На Martka, fina erika, orhideea и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Minnie 1

  Minnie 1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  27.405
  Пол:
  Женски
  05.08.2015 :l:
   
  На girl-miri, fina erika, Veki4kaa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  19.421
  Пол:
  Женски
  26.04.2014 г :)
   
  На Martka, fina erika, orhideea и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.139
  Допаѓања:
  244.079
  Пол:
  Женски
  09.05.2009
  Победа над фашизмот :nod:
   
  На Martka, Justicija, H.VAGA и 6 други им се допаѓа ова.
 13. toogood

  toogood Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2014
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  12.319
  I jas isto samo vo 1998 god. :rofl:
   
  На Martka, fina erika, ADOKI и 5 други им се допаѓа ова.
 14. Olgica.bu

  Olgica.bu Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  260
  10.11.2012 год.
   
  На Martka, fina erika и Veki4kaa им се допаѓа ова.
 15. mssuniquee

  mssuniquee Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 февруари 2015
  Пораки:
  3.342
  Допаѓања:
  47.570
  Пол:
  Женски
  13.08.2016 :)
   
  На Martka, fina erika, Veki4kaa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.323
  Допаѓања:
  61.353
  Пол:
  Женски
  Некоја сабота ќе биде во иднина :D
   
  На Martka, Milobebence, ♡BuBaLe♡ и 8 други им се допаѓа ова.
 17. toogood

  toogood Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2014
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  12.319
  Bre sto mi napravi. :o
  Zemav digitron da resavam koga sum se omazila, da ne sum nekoja greska :wasntme:, pa ke izlezam lazga.
  Pa resavam jas, pa resavam i na kraj zakluciv, pmlada si se omazila :D
   
  На fina erika и Val-Dim им се допаѓа ова.
 18. BabyStyle

  BabyStyle Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  8.953
  15.11.2015
   
  На Martka и fina erika им се допаѓа ова.
 19. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  568
  Допаѓања:
  2.198
  Пол:
  Женски
  26.08.2018 :D can't wait! <3
   
  На Martka и Avokado им се допаѓа ова.
 20. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.690
  Допаѓања:
  19.861
  Пол:
  Женски
  05/08/2012 prv i posleden pat:D:l:
   
  На Martka и ADOKI им се допаѓа ова.