1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Датумот на раѓање го открива вашиот карактер

Дискусија во 'Канта' започната од julie77, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.051
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.116
  Допаѓања:
  6.947
  Пол:
  Женски
  Да,како што кажа Џули има слична тема,а дативе ќе ги спојам во таа тема за тие што сакаат да видат :)
  Темава ќе ја заклучам.

  drugata-nauka/karakterot-spored-horoskop-t3249/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.