1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дај,НЕ фрлај

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Specifi4na, 4 јуни 2017.

 1. Specifi4na

  Specifi4na Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2017
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите нова сум на форумов. Со партнерот почнуваме заеднички живот во кој се откажавме од сите бидејки не не подржаа. Имаме потреба од покукнина ,гардероба женска ХС/С величина и детска машка облека за 4год како и за женско новороденче. Потребно ни е баш СЕ ,лажичка ,вилушка танјири ... постелнини,кревети апарати за домакинство. Доколку има некој нешто од ова наведено ве молам пипшете ми порака.
   
  На Bridget му/ѝ се допаѓа ова.