1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да бев машко...

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Bokicka, 29 август 2010.

 1. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Што се би направиле, ако макар и еден ден би можеле да се замените со машкиот пол? Јас на пример, прво нешто што би испробала е сексот :lol: Многу ме интересира како машките го доживуваат ова искуство... А, вие ;)
   
  На jeffree-star и fani89 им се допаѓа ова.
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Боки , и јас најверојатно сексот прво би го испробала . После дека нема да треба прслук да носам , би поуживала така без него :D За тоа кратко време би ги мењал(а) женските ко чорапи , чисто да видам како е ;)
   
  На caroline.costa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Кога би била машко би пробала самозадоволување,чисто да видам што е толку убаво :D
  Друго што би пробала е да седнам со машко друштво и да видам што муабетот за некои одредени девојчиња,да му ги видам мислењата...
  Би легнал/а повеќе девојчиња за да пробам и да видам како е...
  Можеби би направила и други работи но во моментот ми текнуваат само овие.
   
  На loly89 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Harlow

  Harlow Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  105
  If I were a boy even just for a day
  I'd roll out of bed in the morning
  And throw on what I wanted
  And go..
  Drink beer with the guys
  And chase after girls
  I'd kick it with who I wanted
  And I'd never get confronted for it,
  'Cause they stick up for me..


  еве, баш ова :)
   
  На LoLa96, Janina, Siksi и 7 други им се допаѓа ова.
 5. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  16.149
  ех како би сакала да сум машко на три дена немора повеќе нема да го трошам времето на пиење и на гледаље фудбал туку на секс би ги из*бала сите што ме оговараат sto me nerviraat:lol: :lol: :rofl:
   
  На loly89 и portugalcanka им се допаѓа ова.
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Така Фолен , они тебе те нервираат те оговараат, а ти на нив убаво ќе им правиш :D ;)
   
 7. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Апслолутно се сложувам за прслукот :rofl: :rofl: :rofl:
   
 8. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Искрено, нон стоп се прашувам како му станува :tmi: :$ :rofl: Ете тоа прво би го открила. Се извинувам за непристојноста :$
  :rofl: :rofl:
   
  На MotherMonsterI му/ѝ се допаѓа ова.
 9. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  Баш ме интересира да дознаам на што мислат 24 часа и на што го користат паметот,ако воопшто го користат :lol:
  и да ме интересира како машките го доживуваат сексот :)
   
 10. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Хехехе гледам дека сите женските не интересираат истити работи :lol:
   
 11. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Па прво би го истепала едно бившо либе кое сега брзо дознав дека ручало за мене.После би ја легнала женска му на истиот.Чисто ради одмазда :D :D Би седнала со машко друштво да дознаам што зборуваат машките кога се сами.Би ги фрлила сите влошки и прслуци од дома.Би легнала со повеќе девојчиња за да видам како е кога го ставаш некаде :rofl: :rofl: :rofl: И толку доста ми е. :)
   
  На portugalcanka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  Јако би го испукала овој мојов зашто се прави јак тип .. :punch: :muscle:
  а за останатото , па среќница е таа која ќе ме има , затоа што ќе добие се што една жена може да посака во маж :$
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.988
  Ќе бев чудак, евентуално самобендисан музичар и ќе кршев женски срца :)
   
  На Winter.Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Unnaa

  Unnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  40
  Мислам дека ќе бев голем женкар, ќе уживав во мојата машкост :D и немаше да ми биде гајле за ова со што се замарам како женско, односно, дали имам пудра, дали шминката ми е ок и тн.. Едноставно ќе си уживав и ќе бев егоист (нели тоа иде во пакет со секое машко :) )
   
  На MotherMonsterI му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Marge

  Marge Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  2.745
  Прво што би направила,би отишла да мочам :D
   
  На Regina.Phalange му/ѝ се допаѓа ова.
 16. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  102
  Ќе бев ладно, недопирливо, горделиво, вообразено момче ама :!: сепак љубезно, со свој став, цврст карактер, многу пријатели, добра смисла за хумор,љубител на уметноста, најверојатно метросексуалец 8)... Блазе и на таа која ќе ме има :P
   
 17. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
  Не сакам да сум машко ... убаво си се чуствувам во својата кожа , така женствено ,моќно и јако ... а поседувам многу способности кои ги имаат мажите само што немам пени* ..а и што ќе ми е да мислам на која да му го .... :lol:
   
 18. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Да бев машко ќе учев да свирам на бубњеви. Ќе имав огромна црвена рокеза, црни мартинки, карирани пантолони и црн кожњак. Ќе бев фраер, ќе излегував во Кастро и ќе кршев женски срца. :D
   
  На s1a1n1d1r1a1 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Да бев машко ке одев на одмор без да се мислам дали ке добијам или не ..
  да бев машко ке бев голем женкар
  ке беф главен фараер ке возев мотор
  ии ке ги почитував женските и нема да бев кретен ! :!:

  И уште нешто ако бев машко животот ке ми беше подобар ! :)
   
 20. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Да бев машко ќе бев цел живот жиголо. 8)
   
  На Rock-a-Fella, s1a1n1d1r1a1, Danilela и 1 друга личност им се допаѓа ова.