1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Да бев машко

Дискусија во 'Канта' започната од Floyd, 6 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Floyd

  Floyd Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Ајде девојки,отворете се!Што се би правеле кога би биле машко? :)
   
 2. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Сигурно би посакала да сум женско :D :D :D
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.932
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.