Да беше животот фејсбук...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од inn, 31 март 2010.

 1. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.227
  Допаѓања:
  1.482
  Пол:
  Женски
  Да беше животот Фејсбук- мојот живот ќе завршеше прерано....со самоубиство :D ,па фала богу што не е.
   
 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  Да беже шивотот фб јас ќе немало да живеам... ;)
   
 3. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.129
  Допаѓања:
  4.895
  да беше животот фб немаше да постојам немам фб :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  и јас исто немам фб
   
 5. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.129
  Допаѓања:
  4.895
  тогаш за фб светот ние би биле марсовци :lol: :lol:
   
 6. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  добра теорија :rofl:
  ...би заборавиле да зборуваме :lol: :|
   
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Ќе се исклучев од чет, don't disturb. :tmi:
   
 8. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Еееее да беше животот фејсбук..ама не е.
  Ќе умирав неколку пати,ќе оживував,едно време ќе бев среќна,друго време тажна...
   
 9. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  Да беше животот фејбук до сега 2 пати ќе си се избришев :P
   
 10. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.416
  :y: :y:
   
 11. sexy.vampire.girl

  sexy.vampire.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  1
  да беше што убаво :P
   
 12. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.814
  Пол:
  Женски
  ... комотно ќе рипнев во Вардар :D
   
 13. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  секоја чест за одговорите :) :clap:
   
 14. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  да беше животот фејсбук, сите ќе беа манекенки и фраери :D
   
 15. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  254
  А што ќе се случи ако животот е фб и си ја заборавиш лозинката или пак некој ти ја пробие :)
   
 16. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  Ke bev multimilijarder!!! Sopstvenik na nekolu farmi,restorani,tvrdini,ostrovi so bogatstvo,ribnici itn...
  I Donald Tramp ke mi zaviduvase na srekata.. :rock:

  A Ako si ja zaboravis lozinkata???? Toa bi bilo najverojatno samoubistvo vo toj Fb svet :))

  P.S. Se izvinuvam za latinicata,no ja izvestiv Bilkata za mojot problem od samoto zaclenuvanje i cekam seuste odgovor..
   
  На Pretty.kejt и inn им се допаѓа ова.
 17. Psychoo

  Psychoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  da beshe zivotot fb site ke odevme na zurkite besplatno, oti inwitot sekogas e besplaten pa duri i zurkata. :) i isto taka kje bevme site bogati od pokerot :)
   
 18. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Да беше животот фејсбук, не би го ни живеела,по одвратно нешто од фејсбукот нема

  А да, сите ке беа мисици =) на фејсбук секој е убав :D :D
   
 19. wild.child15

  wild.child15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  12
  Среќа што не е :D ... Лелее.. од кога велам да го избришам фб но никако да го сторам тоа :D сите комуницираат преку фб. Доколку ми потреба некој ќе неможам да го најдам веќе никој не користи Skype, Msn и така натаму :D :D
   
 20. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Хахха Вајлд...се изнасмеав на ова.. :up:

  Добро е што животот не е фејсбук..